Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek az animének a címe?

Mi ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés

pár hónapja néztem egy animét, aminek az volt a lényege, hogy volt egy srác, akibe mindenki szerelmes volt. az egyik csaj (egy ilyen visszahúzódó, szép lány) megtetszett neki és össze akart vele jönni, de nem tudta, hogyan. az egyik teremben mellé ültettek egy vidám, életrevaló csajt, aki rögtön megértette a helyzetet (azt hiszem, a telefonjában látott róla egy képet) és segített neki. csak közben ez a csaj is beleszeretett, úgyhogy már úgy segített a srácnak, hogy ilyen csókolózós-fogdosós leckéket adott neki, a srác meg egy perverz volt, úgyhogy össze is jöttek a csaj háta mögött. aztán a srác egyre inkább eldurvult, már majdnem mindenkit megfektetett a végére, meg közben szakított az első nőjével is, amibe a csaj beleőrült, a második csajt meg teherbe ejtette, a végén meg a terhes csaj megölte a srácot, mire az első nő megölte a terheset.

valami ilyesmi volt, bocsi, ha túl bonyolult. nagyon hálás lennék, ha valaki meg tudná mondani, mi volt ez, mert nagyon idegesít, hogy nem jut eszembe, mert szerettem ezt az animét.

és még mielőtt azt gondolnátok: nem vagyok sem anime-őrült, ezt az egyet szeretem, sem perverz, hogy ilyeneket nézek...


2011. máj. 26. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi, erre énis kíváncsi vagyok :D
2011. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
School Days
2011. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van School Days. Am nem értem, miért mentegetőzöl a végén ? Mintha főbűnnek számítana nézni animét.
2011. máj. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg a School Days. Egyik kedvenc animém. :)
2011. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, tényleg az, köszi mindenkinek! :)

azért, mert nem volt kedvem azokhoz a bunkókhoz, akik minden animést lehordanak, láttam már ilyen kommenteket. nem vagyok animefan, de nincs is vele semmi bajom, félre ne értsd.

2011. máj. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!