Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírom a film tartalmát, ha...

Leírom a film tartalmát, ha valaki ráismer leírná nekem a címét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Na szóval ez a film egy vígjáték volt, idén ment valamikor januárban azthiszem.. a főszereplő két srác volt ( sajna az elejéről lemaradtam így nem tudom teljesen a sztorit)

Szóval a két barátnak van rendesen csajaik meg minden , de egyszercsak élethű robothasonmások veszik át a helyüket, őket pedig elteszik lábalól.. aztán hirtelen a túlvilágra jutnak,ahol találkoznak a halállal XD ( aki tök fehér , legviccesebb szereplő kb..)

és megbeszélik vele,hogy ha sikerül legyőzniük őt, akkor visszamehetnek a földre..

aztán elkezdenek kő papír ollózni meg mittom én.. de végülis nyernek a srácok xD :DD aztán elmennek a mennybe ott beszélnek istennel és kérik,hogy egy rendkívül okos vkit adjon nekik,hogy a földön eltudják intézni a két robothasonmásukat.. :D Aztán így ennyire emlékszem , jah meg a végén valami színpadon vannak a srácok és énekelnek meg minden.. aztán a halálnak is lesz egy bandája.. xD

nagyon vicces az egész.. a cím a két srác neve volt, de sajna nem rémlik :/


A címért előre is köszii :)


2009. márc. 14. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem erre gondolsz:

[link]

2009. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
iggen :D ezaz ^^ húúúúúh :D hálám örökké üldözni fog! : D köszönöm :))
2009. márc. 14. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Igen.Bill és Ted haláli túrája!;)
2009. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!