Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen ezekhez hasonló filmek...

Milyen ezekhez hasonló filmek vannak amik tetszenének nekem? (több lent)

Figyelt kérdés
Ezek a filmeket imádom és ezekhez hasonlóakat szeretnék nézni még...Talán van ami elkerülte a figyelmem kereséskor. Szóval ezek tetszenek: Pillangó hatás, Egy makulátlan elme örök ragyogása, Donnie darko, Út a vadonba, 127 óra, Viharsziget, Hold, Zuhanás a csendbe, Sztalker
2011. máj. 12. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Pandorum

Hurok

Megérzés

A Fiók

2011. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja..és még..

The Kovak box

A Doboz

2011. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval olyan megindító filmekre vagy kíváncsi, amik vmit megmozgatnak benned. Ezeket én is imádom:) Nem tudom, hogy ezek is tetszeni fognak-e, de azért írok párat:

Fekete hattyú

Csodás álmok jönnek

Hét élet (Ez az egyik kedvenc filmem, imádom, mindenképp nézd meg, érdekelne a véleményed:))

Rekviem egy álomért

Hetedik (ennek olvasd el a leírását, lehet h kicsit más kategória) [link]

Marvin szobája

Száll a kakukk fészkére

Trainspotting

I Love You Phillip Morris (Ha ezt tennéd, ne írd le azért, mert a homoszexualitás is megjelenik benne. Ezen kívül nagyon jó film, egyszerre megható, vicces és ijesztő, hogy egy ember mennyi mindenre képes egy olyan vkiért akit igazán szeret. És az sem utolsó, hogy megtörtént eseményeken alapul.)

Ház a tónál (Ez kicsit lightosabb, de nagyon szép film, ezen sírtam el magam utoljára.)

Édes November

Emlékezz Rám (Ez is nagyon-nagyon jó, egyik kedvencem.)

2011. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mementó, A gépész, A fiók, Hetedik, Fekete hattyú, A tökéletes trükk
2011. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom az igénye sci-fi közel áll hozzád, írok egy párat:


Solyaris

2001: Űrodüsszeia

Szárnyas fejvadász

A.I. - Mesterséges értelem (bár ezt Spielberg egy kicsit csöpögősre csinálta, de attól még szeretem.)


Két ilyen hasonló kalandfilm jut eszembe az írtakhoz hasonlóan:


The Way Back (ennek még nincs magyar címe)

Jég és föld között


+Néhány thriller:

Oldboy

Játsz/Ma

Összeomlás

Mulholland Drive

Confessions

2011. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!