Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet/animációs...

Milyen filmet/animációs filmet nézzünk?

Figyelt kérdés

Szóval lesz egy összejövetel nálunk és szeretnénk egy filmet nézni. Csak van egy "apró" bökkenő. Elég eltérő életkorúak vagyunk, mi gyerekek.

3 éves kislány, 10 éves fiú, 12 éves lány (én), 14 éves lány és egy 15 éves fiú. :( A 3 éves kislány nem annyira érti a filmeket, csak az érdekli, hogy színes legyen és érdekes... Viszont azért ne legyen 12-nél több a korhatár, nehogy megjegyezzen valamit! Semmi ötletem sincs... A 14 éves lány pedig egyátalán nem szereti a gyerekes dolgokat. Igazából én és a 15 éves fiú is a jó filmeket szeretjük, elég válogatósak vagyunk...


Ötlet? Pl. a Hair milyen lenne? Megnézheti azt egy 3 éves és egy 10 éves gyerek?


Köszi a válaszokat!


2011. máj. 10. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Rio

Szerintem nagyon jó animációs film.

Vagy az Őrzők legendája

2011. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! ;)
2011. máj. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!