Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zombieland, vagy Haláli...

Zombieland, vagy Haláli Hullák Hajnala?

Figyelt kérdés

És ha az, akkor miért?


Csak olyan válaszoljon aki mind két filmet látta!


2011. máj. 3. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Haláli hullák hajnala egyértelműen (Habár angolul jobb a neve, és a film minősége is, mivel angol humor sok van benne...)

Engem kifejezetten idegesített a zombie land története, szereplői (kivéve persze Bill Murray:D) meg úgy az egész. Már elnézést, ki talált már 1 raklap fegyvert egy kocsiban ami nyitva volt???

Haláli hullák hajnala vicces, nem pukkad le a hangulat 1 másodpercre sem, és úgy mindenben jobb. A zombie land tipikus hollywoodi szar, amit azért csináltak hogy húúú majd tini-zombiként eladják, meg persze a szerelmi szálat is úgy kellett erőltetni, hogy már gusztustalan volt, még ha a maga nemében is nézzük. Nem jött be. Kevés zombi is volt, emellett az ember nem érezte azt a "Na bazz, vége a világnak" fílinget, amit azért elvárunk 1 zombis filmtől. (Habár a Haláli hullák hajnala se adta ezt a fílinget, ott legalább nem vették magukat komolyan, és tényleg poénosra csinálták a dolgot)

2011. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, én már azt se tudnám megmondani melyik melyik. Egyik se egy hatalmas alkotás. :D Egyszer mindkettő nézhető.
2011. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Haláli Hullák Hajnala
2011. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Thurston ***** válasza:
Az első válaszoló úgy beszél a Zombielandről, mintha nem értené az iróniát. Vagyis nyilván nem is érti. Ettől függetlenül persze hogy jobb a Shaun of the Dead, de. De az első válasz röhej. Nem tudok betelni vele.
2011. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18:48


Néhány ember igényli azt, hogy felhívják rá a figyelmét: !!!FIGYELJ, EZ EGY VÍGJÁTÉK!!!

Mint az első válaszoló. Nyilván hiába hívod fel rá a figyelmét, hogy minden, amit negatívumként felhozott, az merő gúny.


Bár például nekem meg egyik film sem jött be. Edgar maradjon a hipszter-humornál eztán.

2011. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thurston ***** válasza:

"Edgar maradjon a hipszter-humornál eztán."


Most mély egyetértésbe burkolóztam.

2011. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Haláli hullák hajnala. Néhol már, szakadtam a röhögéstől. A másik, kissé uncisnak tűnt. Azt nem mondom, hogy nem vt benne poén, de az sem olyan, amitől már görcsöt lehet kapni, vagy ami már nekem fáj. Szóval szerintem inkább a Haláli hullák hajnala, de ha egy jobb film kell, ott a horrorra akadva. Na azon, egy másodpercig sem lehet unatkozni. (bár gondolom, azt már látttad)
2011. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!