Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a "Trónok...

Mi a véleményed a "Trónok harca" c. sorozatról? Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó, főleg a törpe a legfajinabb szereplő az egészben.
2011. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Legjobb sorozat, amit valaha láttam, és lehet, hogy a könyvet is el fogom olvasni. Viszont átok a könyvíróra, amit tett Eddard Starkkal! Ráadásul végignéztem az összes epizódot, erre a legnagyobb cliffhangerrel fejezik be az évedot.
2011. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: légy szíves ne spoilerezz, olyanok is olvashatják a válaszodat, akik még nem látták a sorozatot, és tönkreteszed nekik az élményt...
2011. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A Starkok azt az elvakult idealizmust jelképezik ami Westeroson bukásra van ítélve. A későbbiekben az ezeken való felemelkedésük lesz a fontos.


Egyébként Eddard cseppet sem főszereplő, a könyv más-más szereplő nézőpontjából megírt fejezetei mellett ez jobban érezhető. Vannak fontos karakterek, akik szerencsére nem "istenek" hanem gyarló emberek akik könnyen hibáznak és buknak el. Később sokkal markánsabb szereplők bukkannak fel.

Akiknek igazán lehet szurkolni az Jaime, a Kisujj, vagy később a Martellek. Ők sokkal szimpatikusabbak és realistábbak.

2011. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
már egyszer válaszoltam, de most megint: télleg a törpe a legjobb, Tyrion Lannister vagy hogy is van. De én eleinte Vyseris Targaryent is szerettem. tudom hogy egy szemét, de akkor is.
2011. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, én is bírtam Viseryst, legalább rajta lehetett röhögni. :D Joffreyt viszont ki nem állhatom, már a stílusa miatt sem. :S
2011. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tyrion97 válasza:

a legjobb sorozat és könyv amit valaha láttam és olvastam

xDDDD

csak ajánlani tudom mindenkinek

2011. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már pár éve bepróbáltam. Ilyen félig alvó állapotban eljutottam az 5-6. részig. Nekem sajnos nem jön be most meg annyi új sorozatom van, hogy egyszerűen se időm se kedvem újra nekifutni.
2021. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!