Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen autóbalesettel ért...

Milyen autóbalesettel ért véget a ma esti (03. 06. , péntek) Gyilkos Elmék? Pont az utolsó másodpercekben nem figyeltem, amikor valaki balesetezett. Kicsoda? Kérem, írja meg valaki, mert nagyon érdekel!

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Speed ügynök felborul a kocsival mert defektet kapott, de megúszta, mert a közelben volt Kojak nyomozó, Columbo hadnagy, és nemzetközi együttműködés kereében Derrick főfelügyelő úr is a segítségéáre sietett különgéppel, így aztán nem lett semmi komoly. Ne aggódj!
2009. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megtisztelő, és értékes hozzászólásodat. Csupán remélni merem, hogy nem olyan sivár az életed, hogy azt tartod poénnak, hogy más kérdéseire ilyen válaszokat adsz. Bízom benne, hogy a Te kérdéseidet is ilyen komolyan veszik mások.


Kedves Többiek!

Továbbra is várom a VALÓS válaszokat. Előre is köszönöm. :)

2009. márc. 7. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én nem most néztem hanem már régebben és most is csak képeket láttam belőle, de ha jól emlékszem annyi volt, hogy mindannyian beszálltak egy külön kocsiba és úgy lett vége, hogy azt mutatták, hogy az egyik felrobbant. De, hogy melyik arról sajnos fogalmam nincs, nem derült ki:s Várom a folytatást:)
2009. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. márc. 7. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
asszem az a resz a 4. evadban volt hotchek kocsija ala bombat rejtettek es mikor odaertek robbant de azt mar nem tom hogy az ugynokno meghal vagy nem de hotchnak nem lesz baja
2011. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!