Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » RTL Klub vagy TV2? Melyiket...

RTL Klub vagy TV2? Melyiket nézed szívesebben?

Figyelt kérdés

Melyik csatornát szereted jobban,miért?Milyen sorozatokat nézel rajtuk?

Én az RTL-t százszor jobban bírom.A TV2 szépséghibája:LEUTÁNOZTA AZ RTL KLUB HONLAPJÁT!!

TV2-n ezeket néz(t)em: NCIS,Jóban Rosszban,Dr.House(néha,ha nem megy jobb a másikon(RTL))

RTl-n:Castle,Vészhelyzet,Grace Klinika,Barátok közt,Glee,Tuti gimi,Heti Hetes, Csillag születik,X Faktor, és még sorolhatnám.A filmeket:minden nap,amikor van rajta jó film:)


És ti?


2011. ápr. 27. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én is az RTL Klubot jobban szeretem. Szerintem a Tv2 műsorai ( Megasztár, Nagy duett ) unalmasak.

Tv2-őn nézzem :Dr. House,Született feleségek, Hősök, Rúzs és New York, Monk meg még pár régi sorozatot is néztem meg este ha van vmi érdekes film.

RTL Klub : Reggeli, Híradó, Fókusz, Vészhelyzet, Grace Klinika, Glee, Vámpírnaplók, Édes drága titkaink, Barátok közt és még sorolhatnám .... :)

2011. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Híradót kihagytam, azt én is az RTl-n nézem


Egyébként Szellő István vagy Azurák Csaba

2011. ápr. 27. 19:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem Isti a kedvencem
2011. ápr. 27. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik csatorna jobb a másiknál
2011. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én leginkább már egyiket se.. De az odaát miatt nézem az Rtl-t arra az 1órára..
2011. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor indultak, 1997-ben, még normálisak voltak, de aztán fokozatosan leromlottak, a színvonal meredeken zuhant, most valahol a bányászbéka segge alatt 10 méterrel van. Népbutító, agyatlan, igénytelen szar, a szakma megcsúfolása, ahol a néző semennyire nem számít, csak a profit, amit a lehető legundorítóbb módon is képesek megszerezni.

Undorító förtelem mindkettő, akkor sem nézném őket, ha fizetnének érte.

2011. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

talán az RTL Klub, de tőlük is kiakadtam :S

minden jó sorozatot, vagy későre raknak, vagy abbahagyják

inkább nézem a Viasat3-at, Viasat 6-ot, meg az AXN-t

ott legalább mennek jó sorozatok

az RTL-t csak az odaát miatt nézem, de jó volt a vámpínaplók, a glee, meg a Lost is

2011. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!