Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az odaát milyen sorozat?

Az odaát milyen sorozat?

Figyelt kérdés
Misztika van benne? Akciófilm-sorozatnak írták. Hasonlít a bűbájos boszorkákhoz?
2011. ápr. 22. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Misztikus-horror szerintem a hivatalos. Egyébként jó sorozat, csak ez a 6. évad már felesleges volt. A két főszereplő egész szerethető karakter. Néha humort is sikerül belecsempészni.


Egyébként itt a hivatalos oldal, itt mindent megtudsz:

[link]

2011. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
háát témájában valamennyire hasonlít , de ez sokkal darkosabb és "durvább"
2011. ápr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lóf4szJankó válasza:

Mindket elottemvalaszolo jol irta.

En regen nagyon szerettem , most is megnezem de mar messze nem olyan jo mint az elso evadok voltak.

Lehet hogy most mar tenyleg inkabb akciofilm-sorozatnak lehet nevezni.Regen tobb volt benne a rejtely,misztikum,horror.

A bubajos boszorkakhoz nem lehet hasonlitani ,ez komolyabb es tenyleg "darkosabb" ...VOLT.

2011. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megint trollkodással kezdek: a hivatalos oldal ez: [link]


Amennyit láttam az utóbbiból, az alapján köze nincs a Charmedhez. Eleinte városi horrorlegendák feldolgozása a háttérben néha felbukkanó átívelő szállal, majd később egyre hangsúlyosabb lesz a főtörténet.

2011. ápr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legyen akkor a magyar hivatalos oldal :D, de jogos a megjegyzés
2011. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annak is csak akkor nevezhetnénk, ha a forgalmazó/itthoni "jogok" (első vetítés, DVD-kiadás) tulajdonosa tartaná fent, de legyen, egyezzünk ki ;)
2011. ápr. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ediZeJ ***** válasza:
01:18-nak adnék igazat az első 3 évad volt inkább ami unalmas mert nagyon a főszál nem is ment minden egyes rész csak egy újabb valami volt egy újabb városban. A mostani részek meg igenis nagyon ütnek és a főszálat mutatják nagyon.
2011. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni, szerintem nagyon jó, s nagyon hasonlít a bűbájos boszorkákra, illetve mondanám, hogy hogy egy krimi nyomozós sorozat és a charmed ötvözete. :)
2011. ápr. 23. 10:41
 9/11 anonim válasza:
Nehéz behatárolni műfajilag. Van, ahol úgy van meghatározva, hogy thriller, horror és dráma keveredik benne, szerintem ez a leghelytállóbb.
2011. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
előző vagyok: és persze misztikus elemek is.
2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!