Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnatok nekem linket adni a...

Tudnatok nekem linket adni a TV2 musor programjarol? Mert en nm tudom hol keressem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
www.tv2.hu
2011. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Basszus, tele van a net tévéműsoros oldalakkal....

pl. port.hu


úristen.... o_O

2011. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj de kedves vagy Uristen;)
2011. ápr. 13. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:

A port.hu a legjobb.

Van fórum is,lehet osztani az észt. :)

2011. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úúristen, bizony, hogy annyi eszed sincs, hogy rákeress egy weboldalra... gondolkodás, mint olyan, az nincs...
2011. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te, azt sem tudod ki vagyok mi vagyok de a szad jar... marmint az ujjad.... ha nem tetszik amit kerdeztem legyszives huzz el innen.... ne keresd a veszekedest. Mar elegem van az ien emberekbol. Ha bunko is vagyok es nm kapok weboldat semmi kozod hozza...ha karsz segitesz hanem vitatkozz ameddig csak akarsz ...annyival is maradsz.;)
2011. ápr. 14. 11:35
 7/8 A kérdező kommentje:
akarsz*
2011. ápr. 14. 11:36
 8/8 A kérdező kommentje:
S maskepp hogy erdsd meg hogy mert kerdeztem...azert mert nm vagyok magyarorszagi nm ismerem a weboldalakat...ezert gondotlam konnyebb ha megkerdezlek es segitetek....de na...vannak meg ien rossz indulatuak is...megertem :))
2011. ápr. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!