Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit Gondoltok a Halálos...

Mit Gondoltok a Halálos Fegyver, és a Die Hard sorozatról?

Figyelt kérdés

Mt gondoltok a halálos fegyver, és a Die hard Quadrológiáról, szerintetek összemérve melyik a jobb?

Nekem mind a kettő tetszett, és kisebb tanulmányt, mondhatni szavazást készítek, valamit leírnátok szerintetek mik a 80-as, 90-es évek kult, akció filmjei? (pl. utolsó cserkész stb.) kösz:)


2011. ápr. 9. 18:28
 1/7 Thurston ***** válasza:
A Halálos Fegyvert abszolút nem szeretem. Feltehetően azért, mert későn láttam, és már nem kapott el az akkori időre jellemző hangulat. a Die Hard meg király. Az első két része. A harmadik is nézhető, a negyedik viszont béna. Nem kell ezt erőltetni.
2011. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thurston ***** válasza:
Ja, nálam a Die Hardban nagyjából ki is merül ez a kategória.
2011. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ, várom a további válaszokat ettől még!:)
2011. ápr. 9. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Halálos fegyver első része nem tetszik, a második igen, de csak az eredeti magyar szinkronnal, nem a béna újjal. Harmadik rész a legjobb, de a negyedik is jó.


A Die hardok közül nekem a második és harmadik tetszett a legjobban, a negyediket nem láttam. Az első-második rész szintén csak eredeti magyar szinkronnal nézendőek.

2011. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, egyet értek, mindegyik az eredeti szinkronnal a legjobb:)
2011. ápr. 10. 09:58
 6/7 A kérdező kommentje:
és várom a további válaszokat:)
2011. ápr. 10. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a halálos fegyver összes részét imádom. A Die hard-ot nem annyira, de az is jó.
2012. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!