Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy Doki ( ismertebb...

Ki vagy Doki ( ismertebb nevén Doctor Who ) című sorozatot imseritek?

Figyelt kérdés
bármelyik ismerősömet kérdem csak néz nagy szemekkel, mert nem is hallott erről a sorozatról...pedig 63 óta megy, és ez azért nem tekinthető rövid időnek...a magyarországi rajongókat szeretném kérdezni, mit gondoltok a sorozatról, melyik Doktor a kedvencetek, bármit amit gondoltok a Doktorról írjatok le! :)
2011. ápr. 3. 18:59
1 2
 11/15 anonim válasza:

Imádom a sorozatot úgy ahogy van, de azt be kell vallanom, hogy David Tenant rohadt jól néz ki. :D És zseniális doctorként :D


10-12 23:08 voltam

2011. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem az első doktor tetszik (Christopher Eccleston) de a legeslegjobb csakis David Tennant marad. kedvenc részem pedig, a 2. évad utolsó 2 rész. főleg az utolsó. az aztán durva. a vég e nagyon jó sikerült még sírtam is, de fura volt mert amikor a Tardisban felbukkant az a nőm a doki elég vicces reagált "TESSÉK?? MIVAN???" és sírás közben elkezdtem nevetni. na az jó volt. és fura.
2012. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Gőte ***** válasza:

előző válaszoló


Nana! Azért ésszel...

Az első Doktor William Hartnell...

Eccleston pedig a kilencedik.... Persze értem, hogy miért írtad így, de inkább hanyagold... Ezt egy fórumon elsütöd, akkor a végén még kibeleznek a Whovian-ok...

2012. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, utolsónak végül is igazat adok...de Magyarországra úgymond nem igazán jutott el a régebbi évadok híre...én szívem szerint mindet megnézném, lenne is rá lehetőségem...200 gigás torrent-en megtalálható az összes rész 63-tó 89-ig :) Persze néhány hónap amíg lejönne....:/
2012. febr. 25. 15:06
 15/15 anonim ***** válasza:
A kedvenc sorozatom. A legtöbb részét már láttam (régi és új évadok). Nagyon jók.
2013. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!