Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Túl a...

Mi a véleményetek a Túl a barátságon című filmről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A múltkor nézegettem a cd-imet és megtaláltam ezt a filmet.(valószínűleg a lakótársamé) Belepörgettem pont ahhoz a jelenethez amikor a sátorban enyelegnek.Komolyan mondom nekem azóta hányingerem van! Rettentően megviselt (?) talán nem is ez a legjobb szó rá. Megbotránykoztatott (?) ez sem,mert eddig toleráltam a melegeket,de így ettől felfordult a gyomrom konkrétan. Csak kíváncsi lennék,hoy mások hogyan vélekednek róla. N az meg a másik,hogy nem értem,hogy adott két hetero színész és miért vállaltak el egy iylen filmet? Ha apsiból lennék nem tudnának annyit fizetni amiért én ágyjelenetet forgatnék egy másik hapsival... Remélem értitek az egészet! Előre is köszi a válaszokat!!!

19L


2011. ápr. 2. 15:07
 1/10 Thurston ***** válasza:
100%

Hát, mivel gondolom a melegség legkisebb hajlama sem volt meg bennük, így inkább csak asszexuális színészi kihívásként tekintettek a jelenetre.


Szerintem egyébként király film, de azért túl van értékelve. Hányingerem meg mi a franctól lett volna. Ez ugyanolyan, mintha egy nekem nem tetsző lány smárolna egy fickóval. Hidegen hagy, és kész.

2011. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vállalta el a két hetero színész, mert tudták, hogy nagy siker lesz számukra szakmailag.


A színészek nem saját magukat adják a kamera előtt, hanem szerepet játszanak, érted?

2011. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Értem,de akkor is... Nem hiszem el,hogy egy kicsit se undorottak vagy furcsálták,hogy meg kell csókolniuk egymást. A legtöbb pasi (tapasztalatom szerint) undorodik az ilyenektől,még a gondolattól is.Persze nincs két egyforma ember. Az viszont igaz,hogy ez nagy sikert hozott nekik.
2011. ápr. 2. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a színész az színész, nem férfikét vagy nőkét gondol a szerepre... az a munkája, hogy hitelesen eljátsszon egy adott karaktert. ebben a filmben semmi hányingert okozó nincs, sőt baromira visszafogott a hasonló témájú filmek között.


"mert eddig toleráltam a melegeket,de így ettől felfordult a gyomrom konkrétan"

bocs,de ezt meg kell kérdeznem, mert nem igazán értem... te eddig azt hitted, hogy a melegek között nincs testi kapcsolat?

2011. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen az egyik kedvenc filmjeim közé tartozik. IMÁDOM:D

Egy jó tanács: Nem kellene egyből csak azért odatekerni, mert ennek a filmnek is vannak előzményei és csak pusztán tájékoztatás, hogy ez minden csak nem megbotránkoztató!!!!

Két hetero színész, ahogy te mondtad marha jó barátok lettek, plusz semmi köze nincs a nemi identitáshoz az, hogy milyen szerepet vállalnak el. Egyébként meg hidd el nem véletlenül zsebelt be Oscart a film.


16/L


ui:. R.I.P Heath Ledger <3

2011. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Amúgy Jake Gyllenhaal nyilatkozta még annó egy interjúban, hogy a csókos jelenetet ( ami a film szerint 4 év után csattant el) úgy forgatták, hogy " Oké most ő nyom hozzá a falhol, aztán én...."


Heath meg azt mondta, hogy mire már a csókos, vagy egyéb ilyesmi jelenetekhez eljutottak, már annyira összeszoktak Jakkel, hogy észre csak egy jelenet volt a sok közül.

2011. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Természetesen tudtam eddig is,hogy létesítenek szexuális kapcsolatot a melegek,de konkrétan filmben még nem láttam és ezért akadtam ki...

Oké most már értem,hogy csak egy jelenet volt számukra meg minden. Még egyszer kössz! Amúgy Heath Ledger a kedvenc színészeim közé tartozik,kiválóan szerepet az összes filmjében...Kár érte,hogy meghalt.

2011. ápr. 3. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Belepörgettél..aha..nah akkor legközelebb nézd végig kislányom.

Nagyon mély film,én megkönnyeztem.

Ami meg azt a bizonyos jelenetet illeti,kellett a filmbe.

Én nem éreztem undort.

Tudod,engem az b*sz fel igazán,hogy ha két férfi csinál ilyet, akkor már hányingere van a nagy többségnek,de ha két nő akkor egy szava sincs senkinek,holott ott is két azonos nemű egyén szereti egymást.


28/L

2011. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megértelek,én konkrétan a nőktől is rosszúl vagyok,de azért lehetne kicsit finomabban is közölni. Egyébként végig néztem már és valóban nem olyan rossz mint első látásra tűnt.
2011. ápr. 12. 17:20
 10/10 Pink Cadillac ***** válasza:
100%
Hát, ha nem egy primitív barom az ember, akkor a történetet nézi, a szenvedést, a korlátokat, amivel emberként meg kellett küzdeniük, hogy szerethessék egymást. Nem melegekről van szó, egyszerűen egy torz érzelmi világban felcseperedett fiatal fiú 8Enis Delmar) és egy meleg hajlamú, kevés szeretetet kapott férfi 8Jack Twist) érzelmi összekapcsolódásáról. Mindketten vágytam a törődésre, és mivel sokáig össze voltak zárva, közelebb kerültek egymáshoz, és szerelmesek lettek egymásba. Szerintem egy csodálatos és tragikus szerelmi történetről beszélünk, fantasztikus színészi játékkal, akinek pedig ez sok, az maradjon a Gossip Girl-nél, meg a Jóbarátoknál, és ne nézzen mélyen szántóbb témájú filmeket.
2012. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!