Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Döglött Akták-fanok! Melyik a...

Döglött Akták-fanok! Melyik a kedvenc részétek?

Figyelt kérdés
már láttam az eddig összes évadját magyarul, imádom :)) szivesen megnéznék pár részt ujra, ezért is kérdezem :))
2011. márc. 15. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

én csak régebbi részeit láttam, de most pl ezek jutnak eszembe:

1. daniela- amikor a srác lányt csinál magából, azért tetszik, mert a barátja a végén mondja neki, hogy nem érdekli ki ő, mert ő így szereti :)

2. volt egy rész, amikor az orvos apa szenvedélybeteg lesz, eljátsza a család egész vagyonát, majd megbánja, felvesz nagy életbiztosítást, és megöleti magát

3. amikor két fiatalabb srác beleéli magát a videójátékba, majd bemennek egy plázába és magukat beleértve mindenkit lelőnek. jópár év után kerül elő egy biztonsági felvétel...

4. wishes- volt benne egy fogyatékos srác, anyukája rákos volt, apja nem törődött vele, kivitték az állomásra, ott azt kivánta minden jöjjön rendbe, utána elütötte a vonat...emlékszem, volt egy plüss nyula, mindenhová magával vitte...

2011. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki elöttem írt , az ő 4. pontja az nekem is tetszik. Én címeket nem tudok, csak tartalmat írni.

Van egy család két gyerekkel (de lehet, hogy 3) A legnagyobb kisfiú,aki kb. 7-8 éves lehet, elmegy egy téli este a boltba, hogy vegyen magának füzetet. A környékbeli rossz fiúk meg valamivel megzsarolják, hogy lopjon nekik ragasztót. Ő meg teszi, és az eladó ezt látja, de nem szól a kisfiúnak, mert azt hiszi nekik kell, és tudja, hogy elég szegények. De mikor kimegy a gyerek, látja az eladó, hogy néger csávóknak adja, és utána megy, aztán leüti a kisfiút az eladó pasi. Elájul, akkor kezd el szakadni a hó, és halálra fagy a gyerek. Aztán gyanúsítják az anyát, hogy ő ölte meg, mert nem bírt el már a gyerekekkel, meg a néger srácokat is, de legfőképp őket, a fajgyűlölet miatt. Ez a kedvenc , meg amit az előttem író is mondott, a 4.

2011. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló az első 3ra én is emlékszem, azokat láttam, meg amit a 2. válaszoló irt, azt is :) de ez a 4. vh kimaradt, lehet utánanézek, melyik évadban van, nem emlékszetek?? :)
2011. márc. 15. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

*****

2. évad 15.rész

Az utolsó kívánság



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik kedvencem az 5. évad 7. epizódja.

Rövid tartalom:

Miközben az emberek pánikszerűen kiözönlöttek az utcákra Orson Welles rádiójátékának, a Világok harcának a hatására, a középosztálybeli családanya, Audrey Metz nyomtalanul eltűnik. Több mint 50 évvel később derül ki, hogy a feltűnően szép Audreyt megölték. A nyomok egy táncklubhoz vezetnek, ahol a nő pénzért idegen férfiakkal táncolt, hogy eltarthassa a családját. Mint kiderült, táncjegyeit egyetlen férfi vásárolta fel minden alkalommal, ám nem azért, hogy táncba vigye Audreyt.

2011. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvenc részem az 5. évad 3. rész, cím: Út az ismeretlenbe. Arról szól, hogy egy amish lány, Anna Gunden eltűnik, és a húga keresi fel a nyomozókat, hogy találják meg. Kiderül, hogy már megtalálták, de nem tudták azonosítani. Végül megtalálják a tettest is, aki egy volt amish fiú. Röviden ennyi. Ja, és a rész végén az utolsó dal: Kelly Clarkson-Breakaway
2011. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!