Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írjátok nekem régebbi (80-90...

Írjátok nekem régebbi (80-90 es évek) kedvenc filmeket?

Figyelt kérdés
Főleg olyat ami mondjuk gyerekkorotokban nagyon megmaradt bennetek esetleg csak 1 részlet.mondjuk nekem az Arachnophóbiás film volt az a sok pók a házba...még ma is emlékszem rá:)
2011. márc. 14. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Harmadik tipusú találkozások, A dolog, Indiana Jones filmek, A sebhelyes arcú, The Blues Brothers és a magyar filmek közül minden amiben Bujtor István Ötvös Csöpiként szerepelt.
2011. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez az ilyenek kellenek:)
2011. márc. 14. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:
The Dark Crystal, Labyrinth (Fantasztikus Labirintus) az első Jurassic Park. :)
2011. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen az 1. Jurassic Park nekem is nagy émény volt sőt a többi is elég jó lett számomra:)

a többi 2 nem ismerem de majd utánnanézek!

2011. márc. 15. 10:24
 5/13 anonim ***** válasza:
A másik kettő Jim Henson production fantasy. Ebből adódóan sok báb- és annál kevesebb emberi szereplővel (A Fantasztikus Labyrintusban 2 van + pár statiszta, a The Dark Crystal-ban egy sincs.). Igazi klasszikusok ha engem kérdeznek. :)
2011. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
most így utánnanézrm az elsőt més nem láttam de a Labyrinth ahogy Dawid Bowiet megláttam beugrott a fil igaz nem sokra emlékszem de mindha kicsit music film lett volna nem??énekelteki s benne sokat?:)
2011. márc. 15. 10:58
 7/13 anonim ***** válasza:
A TVTropes definíciója szerint a Labyrinth -> Villain Songs - The Musical (Gonoszok Dalai - A Musical)! :D Igen volt benne jópár zenebetét. :]
2011. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen akkor jól emlékeztem.nekem Dawid Bowie mindig kicsit rémisztő alak volt mint Christopher Walken:D

éppen utánna nézek hátha valahol letölthetem kiváncsi vagyok mai szemmel milyen film:D


köszi:)

2011. márc. 15. 11:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha magyarul keresed vigyázz mert két szinkron létezik hozzá. Egy a klasszikus amivel anno a moziban ment és egy a ami a DVD kiadáshoz készült és azok szerint akik hallották siralmas. Én sok nyelven láttam részben vagy egészben, de a magyar nem volt köztük úgyhogy csak azt adom tovább amit hallottam. :D
2011. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
5.1 es magyarhanggal találtam rá és mindenki dicséri.talán jó lesz:)
2011. márc. 15. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!