Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a (vélhetően)...

Pasztorpici kérdése:

Melyik az a (vélhetően) Disney film, aminek a végén életre keltett lovagi páncélok győzik le a golyószórós katonákat?

Figyelt kérdés
Kiskoromban láttam egy filmet (mtv, vasárnap délután 4 óra), amit azóta is keresek - hiába. A film a Feketeszakáll szellemével és a Mary Poppins-szal lehet egyidős (talán még régebbi). A legemlékezetesebb része az, amikor egy boszorkány által életrekeltett lovagi páncélok vonulnak hadba a golyószórós katonák ellen. Néha leveszik a csizmájukat és kiöntik belőle a lövedékeket... Remek kis családi film. Nem emlékszik még valaki ezekre a telelyuggatott páncélokra? Mi a film címe?
2011. márc. 9. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Jóval a kérdésed feltevése után tudok csak válaszolni, talán azóta már meg is találtad, de: Ágygömb és seprűnyél. (Bedknobs and broomsticks)

Én is imádom, pont tegnap néztem meg:) Ncore-on fent van.

2012. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!