Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez amire...

Melyik film lehet ez amire gondoltam, bár hogy erőltetem soha nem jövök erre rá?!

Figyelt kérdés

Régen sokat játszották az RTL Klubbon.


Egy pár ember elindul valamerre és egy olyan másik világszerűségbe jutnak ahol asszem 3 fiú van és ott valami törzs van a csajok arcán valami festés van és beleszeretnek, mikor haza akarnak menni a lányokkal, akkor valami barlangon át mennek és beomlik hirtelen a barlang, aztán bele kell ugrani a barlangban lévő folyóba, ami egy örvényen keresztül kiviszi őket a tengerre vagy óceánra vagy mit tudom is én hova?

Mi ennek a filmnek a címe már jó pár éve emlékszem erre a filmre de a címére sose emlékszem!


2011. márc. 5. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:
bárhogy*
2011. márc. 5. 19:58
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg az Odüsszeia, vagy a Gulliver utazásai?
2011. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na újra megfogalmazom, kicsit hülyén fogalmaztam, bocsánat!

Nem tudom hogy kik és hányan mennek és merre csak arra emlékszem hogy valami törzsnél lyukadnak ki és ott valami ünnep van, ám az ünnep közben valami történik, ha jól tudom egy másik törzs támadja meg őket, és ekkor menekülnek el a "faluból" és valami barlangon keresztül kell menni és a lányok is velük akarnak menni, ám hirtelen elkezd rengeni a föld és beszakad a barlang és elválasztják a fiúkat és a lányokat a beomlott barlang tehát a "törzsi" vagy milyen lányok nem tudtak velük menni, a "másik világba" Egyébként az ünnep alatt is remegett a föld ha jól tudom.

2011. márc. 6. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Utazás a föld középpontja felé című film jutott eszembe erről a leírásról.
2011. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszadónak ez az a film volt! Örök hála! :)
2011. márc. 13. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!