Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » VV- csalás? Olvassátok ezt...

VV- csalás? Olvassátok ezt el: NewWave (2011. febr.28. ,14:01 A ValóVilág 6. párbaja (Gombi-Alekosz) után néztem az online műsort a Villából, ahol 03:00 és 03:15 között Éva és Alekosz kettesben ünnepelt.

Figyelt kérdés
Az udvaron nosztalgiázni kezdtek, és ezt benn a nappaliban folytatták. Mindketten már alaposan felöntöttek a garatra. Leültek a kanapéra és Alekosz azokat az emlékeit idézte fel, amikor bejöttek hárman a Villába (Olivér, Éva, Alekosz) és akkor mit érzett, milyen volt a Villa, stb.! .Emlékeiben visszaidézte, mikor még a szállodában voltak hárman : " - És emlékszem, te már ott is vibráltál! " - mondta Évának somolyogva. Éva zavartan hebegett :". - Honnan vetted, hogy én milyen vagyok, hiszen nem is találkoztunk ott?! . " Alekosz is zavarba jött, ingatta a fejét jobbra-balra, majd zavartan kibökte :". - ÉREZTEM! . Megéreztem, milyen vagy! . " - erre összeröhögtek. Alekosz zavartan beszélt össze-vissza, majd egyszer csak ezt mondja : " - . És amikor a szállodában találkoztunk a szerkesztőnővel. " Éva rémülten a szájához kapta az ujját, csendet intve : - PSSSZTTT! . Ekkor az adás megszakadt. Az adás pár perc múlva folytatódott. Alekosz még mindig nosztalgiázik. Most az Olivérrel kapcsolatos emlékeit idézi fel : "- Igazából a Camponában kezdődött a mi barátságunk. Meglátott ott az Anikóval minket. " Erre megint megszakadt az adás! . /// Alekosz ittasan kikottyantotta, hogy Olivér benne volt a kiválasztó teamben, már a Camponában (Retekklub egyik székhelye) kiszúrta Anikót és őt, így kerülhettek be a Villába, tehát ő már a Villa előtt, a kiválasztás előtt összejött OlivérrelInnen kezdve érthető, hogy míg Olivér a Villában volt, addig a többiek VV bennfentesként kezelték! . Most sem véletlen, hogy mindenütt ott van és a sztárolását a Kanális csinálja, ugyanúgy, mint Alekoszt is ők sztárolják. Olivérnek az a feladata, hogy felhajtsa a sok birkát szavazni, ezzel milliókat lesz tömöttebb a szerkesztők zsebe. A "népszerűség" meg azért van : mindenhonnan ez ömlik 1000rel, képtelenség kikerülni, a Kanális erőszakosan nyomatja minden csatornán a Villa híreket
2011. febr. 28. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne mond, hogy te még hiszel abban, hogy minden olyan műsor amiben valakire szavazni lehet az tiszta és becsületes?

Mindenki tudja, hogy kamu.

2011. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hoppala:S
2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thurston ***** válasza:
Ilyen nagyon tudok röhögni. Főleg amikor azt ondják, hogy a VV a népbutítás. lmao
2011. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fake az összes ilyen. lassan már a maunika is ilyen lesz
2011. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy? :D

ez már rég meg volt írva az elején mire volt jó az a 7 év?

mindent megtudtak csinálni addig.

2011. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye...
2011. márc. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!