Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keith, Kegyetlen játékokhoz...

Keith, Kegyetlen játékokhoz hasonló filmek?

Figyelt kérdés

Ne legyen tipikus "romantikus vígjáték",ahol már előre tudom, hogy az lesz, hogy megismerkednek, minden szép és jó, összevesznek, sok ideig nem beszélnek, kibékülnek, minden happy end..

kb. mint ez a két film. van a szerelemben kicsi átvágás, hazugság, belülről mégis tiszta érzelmek

ötletek?:D


2011. febr. 27. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Vad Vágyak,Mini beindul,és nemtom láttad e Kegyetlen játékok mind 3 részét nekem azok nagyon tetszettek!!
2011. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:) láttam mindhármat de csak az első tetszett, a többi az olyan.. nem volt jó:D legalábbis az elsőhöz képest biztos nem.
2011. febr. 27. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit:))Szerintem is az első volt a legjobb:D!!!
2011. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megfelel-e, de ha valaki írta a Mimi beindul akkor írom, Tizenhárom. Egy kiscsajról szól, van benne sze_x, drog, átverés.. nagyon jó! Angolul láttam :))
2011. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gossip girl. Bár az sorozat...
2018. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!