Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A McLeod lányai hamarosan...

A McLeod lányai hamarosan véget ér, lesz még folytatása valamikor?

Figyelt kérdés
Miért kellett halállal kiírni a filmből az egyik főhősnőt ha úgyis vége lett volna a filmnek? Miért jó a rossz befejezés?
2009. febr. 13. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha az M1-en adott részekre gondolsz, akkor még lesz folytatás, a Hallmark Channelen vetítik az újabb évadokat.


Sajnos a sorozat a gyatra nézettség miatt most ért véget a 8. szezonnal Ausztráliában január 31-én (pedig 2001-ben ez volt a legnézettebb sorozat, 2008/2009-re viszont lecsúszott a nézettségi lista 20. helyére). A komplett széria 224 részből áll, ebből az M1 csak hetvenvalamennyit adott még le (az első három évadot).


Az MTV csak ismétlési jogokkal rendelkezik valószínűleg, úgyhogy az újabb részek a Hallmarkra várhatók.

2009. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajna akkor se értem miért kellett a főhőst kinyírni benne, na hátha a folytatásból majd kiderül.
2009. febr. 15. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint én: ez egy dramaturgiai fogás, a sorozatokból néha a főszereplőknek is mennie kell, amelynek több oka van:

a) a színész kilép, és nem akarják mással ejátszatni a szerepét, mert nem élethű, esetleg magasabb gázsit szeretne, ezért nyírják ki

b) vérfrissítésre szorul a sorozat, a főszereplő helyére új karaktert hoznak, aki felpezsdíti a sztorit (lásd a Jóban-Rosszbant napjainkban, hatalmas változások folynak)

c) új író(ka)t kap a sorozat, és a régi karakterrel nem tudnak mit kezdeni

d) nézettségnövelés

... stb. stb.... és ezek kombinációi.

2009. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért csodálkoznak azon, hogy csökken a nézettsége. A végére egy alapszereplő nem maradt. Illetve Steve és Alex közel állnak hozzá, de kiírtak tényleg minden jó szereplőt.

Amúgy kérdésíró: Te melyik főhősnő meghalasztására gondolsz?

2009. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!