Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segitseg: ki emlekszik a...

KandurGA kérdése:

Segitseg: ki emlekszik a sorozat cimere? Tippek is johetnek koszonom.

Figyelt kérdés
a magyar csatornan ment egy sorozat kb 1997-2005 de nemtudom pontosan.. csak azt hogy szerepelt benne egy szoke szemrevalo fiatal no es par pasi... tudom hogy az egesz sorozat tobnyire egy barban jatszodott le illetve egy lakason es jopofa poenos szovegbol alt az egesz... (azthiszem 20-25 perces es merikai volt gondolom) na de mi volt a cime?? - ugy emlekezem hogy az esi orakban ment...
2011. febr. 19. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
kalandos nyár, esetleg a helen és a fiúk?
2011. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
majdnem ;-) de jo fele tapogatozol de azt hiszem hogy picit mindha a rem rendes csalad es a ket pasi meg egy kicsi kozott volna azaz humorilag...de koszonom a tippeket is mert igy erzem hogy elobre jutok es vegul kozosen meglessz a cim ;-)
2011. febr. 20. 05:59
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon jönnek válaszok.... próbáltam keresgetni, meg eszembe jutott pár sorozat régebbről...de valahogy nemnagyon stimmelnek a leírásoddal....egy jesse című sorozatot találtam, christina applegate a főszereplő, pincérnőt alakít benne. keress majd rá, hátha felismered, én személy szerint nem ismerem ezt a sorozatot. ha ez sem az, akkor esetleg írhatnál bővebb infot, esetleg egy rész tartalmát, hátha úgy beugrik :) első voltam
2011. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hat koszonom nagyon a segitsegeket sajna gyik sem az a leirt tippek kozul de erzem hogy kozel jarunk ugyanis ezeket sem ismertem!! szoke rovidebb haju ismeretlen szineszek es a tartalom ha joll remlik valami olyan hogy egy ilyen barati kor feleseg mint a FRIENDS sorozatban am durvabb beszollasok szukebb barati kor (4-5 fos) es az egyik csavo mindig kanos volt es sosem jott ossze neki es a baratai biztattak foleg ez a szoszi de az egesz majdnem csak pojenbol alt! a magyar tv adta es ha jol emlekszem 6-7 eve volt vege es tan vasarnap este es 2 reszt is egymas utan... meg ugy remlik hogy a szoszi a vege fele terhes is lett... eleggge szextematikus is volt az egesz sorozat de nagyon jo volt!
2011. febr. 21. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
én wikin nézelődtem, ird be, hogy szituációs komédiák, és ott a magyar címek alatt keress...hátha felismered címről....ha eszembe jut még valami, írok :)
2011. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg még ajánlom figyelmedbe a megőrülök érted, mad about you c. sorozatot, hátha :D
2011. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megvan!!!!! Coupling azaz Páran párban ;-) vegig futottam a wikit ahogy ajanlottad es igen ;-) nagyon orulok es sokat segitettel KOSZONOM!! lesd meg te is es biztosan fogsz ra emlekezni...
2011. febr. 22. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
örülök, hogy megvan, szivesen segitettem, a sorozatra nem emlékszem, amikor ez mehetett tvben, még gyerek voltam ( mintha még nem az lennék :D ).... de nagyon örülök hogy boldoggá tettelek :D
2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kárt, hogy nem előbb találtam a kérdésedre, mert a kedvenc sorozatom, egyből vágtam.:)
2011. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor jo az izlesed ;-) es neked pedig (aki vegig segitkeztel) es tippeket adtal azt ajanlom nezzel bele lehet hogy megtetszik es en mar online is nezem mikozben az osses evadot azaz reszt huzom is le ;-) ha netan erdekelne valakit akkor tudom hogy hol van az egesz FREE ;-) koszi mindent mindenkinek sziasztok...
2011. febr. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!