Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jót tett a villána...

Szerintetek jót tett a villának, hogy Olivér kiment?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Az a "műsor" egy szenny, Magyarország szégyene, és az is, aki nézi!!!
2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az egész országnak jót tennének azzal, ha az egész műsor megszűnne...

Egyébként a kérdésemre a válasz: Igen:) Egy hülyével kevesebb van abban a fosb@n.:D


A negatív vélemény is vélemény;)

2011. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

nem.

az első kettő meg ne magyarázzon, mert szánalom hogy olyannal foglalkoznak, ami nem érdekli őket.

2011. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem.

az első kettő meg ne magyarázzon, mert szánalom hogy olyannal foglalkoznak, ami nem érdekli őket."


az a szánalom mikor ilyen baromságokat néztek.:D

nem foglalkozok én vele, csak azért mondjuk net-en ilyen hírportálos oldalon látom a cikkeket, hogy ez meg az történt nem olvasom csak a címre nézek rá elég annyi is. na meg arról sem tehetek hogy a szüleim nézik. ott meg hallom, hogy miket művelnek. mondhatom csodálatos azt nézni,hogy veszekednek, hogy b@sznak egymással káromkodnak... ezek aztán kíválóan tökéletes példaképek a mai tiniknek. :) és csodálkozunk, hogy milyenek a mai tinik...de erről nem írok részletesen.


amúgy is odaírok ahova akarok. nekem ezt te nem szabd meg.

mint ahogy írtam, a negatív vélemény is vélemény.

2011. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

"az első kettő meg ne magyarázzon, mert szánalom hogy olyannal foglalkoznak, ami nem érdekli őket."


Az a szánalom, hogy ilyen undorító mocskot nézel, és rohadj meg, amiért le mersz pontozni, amiért leírom az igazat! Ugyanott tartasz, mint a rómaiak, akik nyilvános kivégzéseken meg gladiátorviadalkon őrjöngtek, csak a csomagolás más. Máskülönben minek néznéd azt a válogatott söpredéket, meg az ostoba dolgaidat? Remélem szavazol is és lehúznak pénzügyileg... megérdemled. Tedd a szívedre a kezed, és tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért érzed szükségesnek, hogy ilyen mocskot nézz. Aztán gondolkozz el ezen, mielőtt lepontozásba kezdesz!

2011. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg akinek nincs agya, attól ne várd el, hogy gondolkozzon.
2011. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!