Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri-tek ezt a sorozatot?...

Ismeri-tek ezt a sorozatot? (Az ördög és az inkvizitor)

Figyelt kérdés
Kb. 15 éve ment valamelyik csatornán, ha jól emlékszem péntek esténként. Még gyerek voltam akkoriban, nem nagyon értettem a lényegét, de valami olyasmi volt, hogy egy fiatal papot megkísért az ördög, talán valami szép nő formájában. Ismeritek? Le lehetne valahonnan tölteni? Nem találom sehol.
2011. febr. 14. 14:27
 1/3 anonim válasza:
Hihetetlen, hogy sehol nem találni róla semmit, és Te is már két éve, hogy feltetted a kérdést. Én még a címére sem emlékeztem, jó, hogy legalább ezt megtudtam, csak ez lehet. Valami nagyon szemét, kattant püspökre, vagy valami magas rangú papra emlékszem, Ő volt az inkvizítor, és volt egy buja mulatt nő, Őt akarták boszorkánynak nyilvánítani, és egy ideig tényleg gyanús is volt a nő, de később kiderült, hogy nem boszorkány, csak olyan, amilyen, de ez a főmufti pap megkívánta, és saját gyarlósága végett akarta mindenáron megégettetni, merthogy megbabonázta Őt is.... Meg, hogy egy kard lógott az ágya felett egy vékony zsinóron, hogy Ő Isten akaratára bízza magát. Jó kis sorozat volt, legalább is akkor tetszett, még szinte gyerek voltam, aztán a tv3-mon, vagy min még egyszer leadták, de szerintem nem 17, inkább 18-19 éve lehetett. Ha azóta megtaláltad már, írd meg légyszíves nekem is!
2013. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! Valószínűleg későn írok és azóta már talán láttátok is a filmet .. Az én fejemben folyamatosan jelen volt ez a film. Kb. 25 éve láttam, nagyon későn adták, így alig ismerik az emberek. A film több szálon fut, egy igazi kissé misztikus, szövevényes krimi. Közben megismerjük a szereplők valódi jellemét. Lényege, hogy az első részben történő gyilkosságot nyomozza ki a "detektív-vadász" (Lorenzo Lamas). Most szeretném újra nézni és ráéreztem, mert leendő tudásom szerint áprilisban rakták fel az nCore-ra. Persze, lehet már régebben fent van, csak nem tudok róla.
2020. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most szereztem be a 3 VHS kazettából álló gyári műsoros kiadását ami megjelent a Video Rent kiadó forgalmazásában ha valakit érdekel....
jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!