Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sliders sorozatnak ez az...

A Sliders sorozatnak ez az utolsó része?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni: megvan nekem a sliders sorozat lemezen, és tegnap néztem meg az utolsó részt (A látó 5/18).


Teljesen ledöbbentem mert ez lenne a befejező rész? Rammy beugrik egyedül az átjéróba, a látó meghal, Maggie-ék ott maradnak azon a világon, és kész ennyi? Soha nem tudjuk meg hogy Rammy hazajutott e, vagy mi lett Maggieék sorsa? Nem tudom elhinni hogy ezzel az elcseszett résszel fejezték be az 5 évadot!!!


2009. febr. 11. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az utolsó része. Sajnos a sorozat átkerült a Sci-fi Channelre a Foxról, csökkentettek a költségvetésen, az epizódszámon, a történet izgalmassága, lendülete is odaveszett az első évadhoz képest, így a 18. résszel befejeződott. Gyakori, ha a kevésbé nézett sorozat cliffhangerrel, vagy anélkül ér véget.


Bizonyíték itt:

[link]

2009. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez szánalmas! Úgy értem: legalább akkor már összecsaptak volna egy utolsó részt, amiben hazaérnek Remmyjék! Bár már az is elég gáz, hogy Quinn, Wade, meg a professzor kiment a sorozatból, ez olyan mintha a Jóbarátokból vennék ki Rachelt, vagy nem is tudom...

Hát nagyon de nagyonszomorú vagyok :( :( :( :(

2009. febr. 12. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez az utolsó része. Gondolom, - nem tudom, ennek van-e valami szakmai neve - úgy akarták befejezni, hogy onnan még lehessen folytatni, csak addigra már a szereplők beleuntak, (nem hiába, Rembrandt kivételével mindenki kiszállt) a nézettség csökkent, így nem folytatták.

Egyébként valóban, az első 2-3 évad előtt le a kalappal. A negyedik már kezdett kicsit unalmassá válni, bár mondjuk a Negyedik birodalom című rész nagyon elgondolkodtatóra siekrült. Az ötödik évad Quinn nélkül, Dr. Geigerrel, enyhén szólva messze nem olyan, mint az első három volt.

2010. júl. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!