Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még más is rajtam kívül,...

Van még más is rajtam kívül, aki képes végigsírni a Titanic c. filmet Leonardo diCaprioval és Kate Winslettel a főszerepben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a végén szoktam... :)
2011. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

én még egyszer sem sírtam rajta.

nekem túl giccses.

2011. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A végén :D

Van benne egy olyan rész,amelyik mások számára szerintem jelentéktelennek tűnik.Amikor süllyed a hajó és egy idős pár összebújva várja,hogy mi lesz. Azon mindig hangosan bőgök :D.

2011. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az az idős házaspáros rész az egyik kedvencem. Meg amikor a kapitány meghal, betör a víz az ablakon, a zenekar pedig valami brutál szép dallamot játszik közben.
2011. febr. 11. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is csak az idős házaspáras résznél szoktam! :(

http://www.youtube.com/watch?v=saalGKY7ifU

3:43-nél őket mutatják! :(

2011. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na,akkor úgy látszik nem vagyok egyedül ezzel az idős házaspáros résszel..:'D
2011. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is idős házaspár ,meg úgy néha közben ,amikor rájövök ,hogy ezek az emberek mind meg fognak halni.És annak ,aki azt mondja ,túl giccses:A szerelmi szál lehet ,hogy az ,bár azt se tartanám annyira annak ,de ízlés kérdése...Annyi minden más van abba a filmben ,ami nem giccses...Eleve az ,hogy süllyed a hajó és hogy ez milyen érzelmeket vált ki az emberből ,hogy előjön a túlélési ösztönük ,hogy vannak ,akik beletörődtek ,hogy meghalnak ,vannak ,akik meg akarnak valakit menteni és vannak ,akik bármi áron túl akarnak élni...Nem mondom ,hogy az idősházaspár meg az anya+a két gyereke résznél mindenki bőgjön ,de azt nem lehet mondani rá ,hogy giccses.Meg ugye ott van Rose vőlegénye;ő az emberi büszkeséget és féltékenységet testesíti meg ,és néha már olyan undorítóan ,hogy ha előtted állna szét tudnád verni a pofáját.

SZóval ja ,lehet ,hogy valakinek a szerelmi szál giccses (és igen ,talán az is ,de azért az alapja ,hogy Jack ;ahogy Rose mondta később ,minden módon megmentette ,és a film szerintem az ő kapcsolatukon keresztül mutatja be a kor társadalmi ellentéteit).De ez a film nem csak egy romantikus film ,szóval a közhiedelemmel ellentétben nem egy nagy giccs.

2016. febr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én az egész film közben néhe néha csak elsírom magamat, de akkor bőgök a legjobban amikor a végén az idős Rose befejezi a mesélést és azt mondja, hogy soha egy léleknek nem beszélt Jack ról, és hogy még képe sincs róla, azt is mondja, hogy ,,egy nő szíve a titkok mély óceánja,,....

Na én itt sírok a legjobban

2020. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!