Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted nem lett már unalmas...

Szerinted nem lett már unalmas az Árva angyal? Bevallom rajongtam érte, és függő lettem. De az utóbbi hetekben már nagyon unom. Nem történik semmi, és csak nyújtják. Ráadásul tele van mesével.

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki nézi,és szereti!
2011. febr. 7. 18:32
 1/5 anonim válasza:

én is így vagyok ma pl nem is néztem , pedig eddig kihagyhatatlan volt.:)

háát igen télleg túl sok benne a mese. Marichuy-nak pedig már 1000000 alkalma lett volna a dolgokra, de nem tett semmit, és ezzel is csak idegesitem magam.xDDD

2011. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen engem is idegesít. Ráadásul sík hülyének van megcsinálva ez a Maricsúj. Hogy lehet valaki ennyire befolyásolható. A másik meg hogy Huan Migel szemorvos vagy mi,és nem veszi észre hogy még mindég vak! Áááááááááá! Hónapok óta csak szórakoznak egymással.
2011. febr. 7. 18:47
 3/5 anonim válasza:

ennyi. -.-

kicsit van megjátszva.ha nekem lett volna így akkor még vakon is elszaladtam volna huan migelhez.:P ezmege várja hogy a szájába repüljön a sültgalamb.-.-

2011. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem

de szinta már rühellem Máricsujt..

megőrit. olyan ... h hagyja Huan Migelt csak ugy, és nem ugrik a karjaiba.

én már ez maitt nem nézem.

2011. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ma nem is néztem. Ha nekem olyan pasim lenne mint Huan Migel,akkor nem rinyálnék ennyit. Nem győznék hálálkodni,hogy valaki ennyire szeret,és tényleg mindent megtesz értem. Annyira hülye az a Jézus Mária! A férfi helyében én már elküldtem volna a francba.
2011. febr. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!