Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror filmet szeretnék, nem...

Horror filmet szeretnék, nem undorítót, nem véreset, nem olyat ami megborzongat, nem olyat amiben kínoznak valakit, hanem olyat, amin megijedek, félek. (? )

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagyis ami ilyen misztikus inkább? Túlvilág szülötte esetleg..

Engem is érdekelnének a további válaszok, mert én sem a véres zombis horrorokat szeretem, hanem amik pszichésen ijesztőket, nem látványilag.

2011. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Poltergeist - rengetegszer láttam már, de még mindig rommá tudom félni magam rajta :)
2011. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Paranormal Activity, Mezsgye de kizárólag csak az első része :D nem tudom mennyire akarsz nem véreset nézni de azért a megijedés szempontjából a Quarantine-t is ajánlanám bár abban van pár véres rész.
2011. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pontosan, mint a Túlvilág szülötte. :-) Örülök, hogy nem csak én vagyok így. A másodiknak pedig köszönöm, már töltöm is. Remélem azért jönnek még ötletek. :-)
2011. febr. 5. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is örültem a kérdésnek, hogy nem vagyok egyedül. :D

Ha már a harmadik említette a Karantént, akkor én ahhoz kapcsolódóan a REC-et. Ez egy spanyol film és ez volt előbb, de ugyanarról szól, mint a Karantén.(Bár azt nem láttam, szóval nem tudom összehasonlítani se.) Viszont tényleg vannak benne véres részek, de nem az a tipikus megkínzós-kibelezős történet. :D De egyértelműen nem ez a félelmetes benne, hanem a szituáció.

2011. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát az egyetlen olyan horror film, ami mentálisan is hatással volt rám, és nem volt annyira véres, az a Mártírok volt, bár abban van élve nyúzás... Most így bepasszolom hirtelen, de a film inkább a mentális kikészítésre megy, semmint az elmebetegek vizuális kielégítésére :D Ad egy kis brainshot-t, az biztos :D Vagy esetleg a Tükrök?
2011. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jaj a REC-et akartam írni csak összekevertem a kettőt :D na tehát a REC szerintem jobb mint az amerikai remake (Quarantine) meg abból van 2. rész is ami ütős lett... de a Quarantine is jó csak ugyanaz a két film :D 3. voltam (:
2011. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1408, Az átok, A szem, Más világ
2011. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ördögűző,első része.
2011. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Árnykép, Pihenő a pokolban 1-2, 31 kilométer, Kéjutazás1-2, Ördög bújt beléd.(bár az utolsó eléggé langyos, de egyszer jó)
2011. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!