Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik televíziós sorozatot...

Melyik televíziós sorozatot készítették a legtöbb éven át?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy televíziós Melyik sorozatot készítették a legtöbb éven át. Az nem baj ha voltak kisebb nagyobb megszakítások. Nekem van egy tippem, de kíváncsi vagyok a válaszokra.
2011. febr. 4. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
az EastEnders 26. éve megy
2011. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


A Doctor Who. 1963 -ban volt az első sorozat. A Star Trek meg 1966-ban kezdte.

2011. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet hogy mégsem a Doctor Who, ha az interjús és hír sorozatok is számítanak és nem csak filmsorozatok.

A Meet the Press-nek 63 évadja volt és még mindig megy.

2011. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

EastEnders 26. éve megy.

A Doctor Who 45 éve.

A Star Trek az tényleg 1966-ban ment először na de abból több sorozat is készült más szereplőkkel és nem egy azonos szereplőbrigád vitte végig az egészet. Jó persze ez nem volt kikötés! De mégiscsak egy olyan sorozatról beszélünk ahol csak a cím volt ugyanaz... Ha ezt a szempontot a Doctor Who esetében is számításba vesszük akkor az sem 45 hanem csak 21 évig ment.

2011. febr. 4. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A Guiding Light című sorozat 57 évadot élt meg, több mint 15.000 része ment le.én úgy tudom ez a sorozat a Guiness rekorder.


[link]

2011. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt erről szó pár hete valamelyik műsorban.

Amelyik nyert a WWE Monday Night RAW,vagyis a pankráció hétfő esti adása.Kb 28 éve megy minden hétfőn,megszakítás és kihagyás nélkül a mai napig.

Ugyanúgy a szórakoztató kategóriában tartják számon,mint bármelyik hagyományos sorozatot,mert ezt is forgatókönyv írók szerzik a szereplők meg kaszkadőr színészek.

2011. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!