Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szabad-e összehasonlítani a...

Szabad-e összehasonlítani a South Parkot más rajzfilmekkel (például anime-vel) és akkor melyik győzne, miért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szabad, de minek? Két teljesen más kategória. És nálam pl a south park a nyerő. Anime szóba sem jöhet.
2009. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, de van, aki az animéket utálja, és van, aki a South Parkot szereti. Meg van, aki egyiket sem. Így nincs értelme.
2009. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, de nincs értelme. Bár én mind kettőt szeretem:)
2009. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs értelme, mindkettőnek ugyanúgy meg van a műfaja, stílusa, mondanivalója (igen az sp-nek is van), stb. amúgy az anime elég tág fogalom, az sp viszont konkrét rajzfilm, szóval öhh.. értitek.
2009. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert volt egy őrült anime fan ismerősöm, aki állandóan támadott engem a South Park miatt. Úgy fogalmazott, hogy csak a primitív elméknek kell ez. Háááát...
2009. febr. 6. 22:33
 6/8 anonim válasza:
Szerintem hülyeség, amit az ismerősöd mondott. (Én amúgy mindkettőt imádom:D) Az SP elsőre tényleg annak tűnhet, azonban valójában inkább társadalomkritika (legalábbis én így látom).
2009. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én is így látom :D Csípős, de pont ezért jó.
2009. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 The Youngest Zombie ***** válasza:
Szabad, de nem sok értelme van, - ahogyan azt már előttem is írták -, hiszen egy anime és a South Park teljesen más célt hivatott szolgálni. Az, hogy melyik győzne, teljesen relatív. Valaki az animéket szereti, van aki a South Parkot, valaki mindkettőt és van aki egyiket sem. Nálam pl. a South Park a nyerő, az animéknek nem sok értelmét látom, számomra unalmasak. Ennek ellenére sok ember pont fordítva van ezzel. Nem vagyunk egyformák.
2010. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!