Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden : Naruto vs...

Naruto Shippuuden : Naruto vs Madara?

Figyelt kérdés
Ugye az akatsuki főnököt Peint , Naruto ölte meg. Most Madarának ugye csak 1 ellensége lehet konohába még pedig az Naruto mert konohába jelenleg ő leg erősebb. Madarát hogy fogja le győzni ? Ha madara tudja irányítani a benne rejlő 9 farkút mivel ő küldte rá a falura mikor meg született Naruto. Az 1 dolog hogy meg küzdött az I. hokagével és el vesztette a fele erejét de mikor az erdőbe harcolt a Kakashi csapata ellen és még kb 15 ember ellen ő csak hülyéskedett és viccelődött a többiek meg vért izzadtak és meg se tudták sebesíteni. Szerintetek őt hogy fogják le győzni ? Mert szerintem csak úgy tudják hogyha az összes falu össze fog Kb... Mert Naruto egyedül soha nem fogja le győzni...
2011. jan. 27. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát gondolom Naruto addig még tanul valani nagyon újat és nagyon erőset, meg hát ez a jó a Narutoban Kishimoto mindig meg tudja lepni az embert.
2011. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És Naruto kitöl tanul valami nagyon újjat és erőset ? Tsunade ? Kakashi ? vagy szegény halott Jiraiya ? Az egész anime el van ba szva. Kishimito meg 1 b u zi. Hát még akkorse tudná le győzni Naruto Madarát hogyha meg tanulná a 9 farkút kezelni Mert Madara a Sharingannal irányítani is tudja nem csak a chakráját kordában tartani... Szóval szerintetek is el van úszva minden ? :D
2011. jan. 27. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
es ha feltunne egy uj szereplo aki tudna valami teknikat,vagy esetleg valami titkot,vagy esetleg valami modon a I hokage '' megjelenne'' vag vami hasonlo... vagy Saukeval eggyutt gyoznek le???
2011. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha új ninja jellenne meg az elég nagy hülyeség lenne , viszont Sasuke szerintem soha nem fordulna ellene mert már csapat társak ( Akatsuki )
2011. jan. 28. 12:45
 5/12 kissks válasza:

Nem igaz... Madara azt mondja, hogy társultak Sasuke-val de ez az ő (Sasuke) szemszögéből teljesen más... ő ki akarja használni Madarát, mert nagy az ereje és ilyen segítséggel tényleg meg tudná semmisíteni Konohát, ha Danzou-t és a konohai tanácsosokat nem tudná megölni...


UI:Sasuke Danzou-t már megölte

UI2: Már most el vagytok ájulva Madara erejétől? a Kage találkozón, amikor elmondta a Hold Szem tervet (amiben a Juubi-t (Tíz Farkú-t)akarja feléleszteni), idézem hogy mit mondott: "most csak árnyéka vagyok régi önmagamnak". És ha most el vagyunk ájulva, hogy hogyan játszik el pár Jounin-nal Chuunin-nal, meg egy Jinchuurikivel (Naruto), akkor mikor megmutatja a régi erejét akkor már ájulni fogunk, de mikor felfedi a külsjét is, akkor már Rinneganja is lesz, szóval akkor a régi ereje (aminek most csak az árnyéka) 3-szoros lesz legalább, mert emlékezzetek hogy mit tett Nagato (Pein) a faluval... Ez a legősibb Doujutsu. Szóval nézzük át megint újra... az Uchiha klán legerősebb tagja,Kilencfarkú róka chakrájának a részével, több elemi jutsuval, sérthetetlenséggel (amikor átmennek rajta a dolgok),teleportációval, és Eternal Mangekyou Sharingannal, egy ősi Doujutsu-val ami egy csapással felrobbantotta Konohát, és (a harc végén láthatjuk) feltámasztja a halottakat...

Na akkor itt szívrohamot kapunk???

2011. júl. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kissks válasza:

UI3: gondolom ez a reakciója valamelyikőtöknek: Ez hülye... méghogy a Kilencfarkú chakrájának egy részével. Ez nem lehet, mikor Narutóba van pecsételve...


Magyarázat:Madara a legendás démonhoz, a Kyuubihoz , a kilencfarkú démon rókához fordult.

A Kyuubi-t lenyűgözték Madara képességei, így egy titkos alkut kötöttek, amelynek értelmében a Kyuubi átadja a hatalmát és a chakráját Madarának, aki gyorsan megtanulta használni a Katon-t (tűz stílust), sőt az Amaterasu-val fekete tüzet is tudott létrehozni, mely 7 napig égett egyfolytában.

Magyarázat2: Mikor a Yondaime, Naruto apja még mielőtt megjavítja a pecsétet, ezt mondja: A Kyuubi chakrájának a felét beléd pecsételtem, mert tudtam hogy te képes leszel irányítani. És itt a lényeg: "A Kyuubi chakrájának a FELÉT beléd pecsételtem"!!!!!

Ha nem hiszitek el,akkor nézzétek meg a neten vagy szedjétek le a 167-168 (nem tudom pontosan) részt, és ott meglátjátok hogy igazam van...

2011. júl. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Tény:

Szerintem apból kell kiindulni, amiről a történet szól: Hogyan lesz egy mitugrász gyerekből a legerősebb harcos. Ez alapján szerintem egyértelmű, hogy Naruto még ha kap is néhol segítséget, de önerőből fogja felszeletelni Tobit, és megetetni a Kyubival.

Valószínű:

Sőt, tovább megyek: szerintem a 10 farkú is felfog támadni, és őt is le kell majd győznie, amiből következtetni lehet a kérdésed válaszára (hogy miként győzi le Naruto Tobit):

Feltételezés:

Szerintem Narutoban valahogy fel fog támadni a Rinnegan (elvégre az Uzumaki klán tagja mint ahogy Nagato is, aki nekem nem hisz olvassa el Narutopédiában:P) és akár csak Rikodou sennin ő is így fogja legyőzni a 10farkút. A rinnegannak meg remélem nem kell taglalni, hogy milyen ereje van: Ha Narutónak nincs szerencséje, Pein legyőzte volna, nem beszélve arról hogy jópárszor meg is ölhette volna, de ugyebár a célja az volt csak hogy fogjul ejtse.

Szóval szerintem Naruto arinnegannal győz majd.

2011. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ja és még egy apróság: Ne felejtsd el, hogy Tobi csak akkor sérthetetlen, ha nem támad, támadáskor őt is ellehet kapni;)
2011. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kissks válasza:
Hát én nézem a részeket, meg a mangát is olvasom, de egyikben sem esik szó olyanról hogy Uzumaki klán, a Narutopedia pedig csak egy rajongó által készített oldal... Ja és mikor Madara(aka Tobi) küzd a 8 harcossal mikor Sasuke után mennek, akkor is úgy ment oda ahova akart és lehet hogy támadáskor meg lehet sebezni, de nem nagyon lehet az ő sebességével felérni
2011. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát sok érdekes dolog volt itt amit olvastam xd... Nagato nem uzumaki klánba váló ha megnézed a történetét mikor meséli narutonak 1 kis faluból származik és az apja meg az anyja nem voltak ninják.naruto és nagató nem 1 klánba tartozik.---> nem lesz rinneganja narutonak.madara meg nem tudom...sztem nem nagy szám erős támadást még nem lehetett látni töle csap h beszévja az embereket meg hogy átmegy rajta a ninjutsu de lehet h sasuke 1 gyenge genjutsuval megölné..
2011. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!