Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet szereted a...

Melyik filmet szereted a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden Al Pcino filmet és a Jane Eyre-t, a 2006-osat:))

Ha egy Al Pacino filmet kéne mondanom, akkor legye aa...ajj nem tudok egyet kiemelni:D Na jó, legyen a Szemtől szemben. Abban a tortán a hab De Niro:D A két legjobb színész szerintem:) Rohadt jó az a film.

2011. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok van :P


pl. ezek:


- Száll a kakukk fészkére

- a remény rabjai

- Benjamin Button különös élete

- Pillangó-hatás

- A sötét lovag

- esőember

- stb...


És mert jók :D

2011. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tim Burton filmek, mert azon túl, hogy szinte mindegyik történet nagyon jó, egyszerűen zseniális a látványvilág, és az egyik legeredetibb rendező. :)

Halott menyasszony, Karácsonyi lidércnyomás, Alice csodaországban, Ollókezű Edward, Nagy hal, Ed Wood, Az Álmosvölgy legendája. Szerintem zseniális.

2011. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok filmet szeretek, de most akkor kiemelek mondjuk 2-t:

Az ördög ügyvédje:Al Pacino és Keanu Reeves is valami hatalmasat alakít benne, bármennyiszer meg tudnám(tudom) nézni ezt a filmet.

Félelem és reszketés Las Vegasban:Na ezt a filmet én nem tudom megunni.Akárhányszor nézem újra, mindig mást mutat.Emellett Johnny Depp és Benicio Del Toro fantasztikusat játszik, az a mimika amit előadnak... hihetetlen.

2011. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!