Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lost 5. évada érdekes?...

A Lost 5. évada érdekes? Látta valaki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmas, csak már nekem túl sok benne a bonyodalom, alig értem, hogy ki kivel, melyik időben.

Ha kihagysz egy részt, már nem érted. De amugy jó. Én nézem.

2009. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, hihetetlen fordulatok vannak benne. De tényleg csak úgy érdemes nézni, hogy láttuk az előző részeket. Ha nem akarsz várni a magyar szinkronra letöltheted angolul, a magyar felirat másnap már megvan.
2009. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem a jugheades rész tetszett a legjobban, meg amikor Sawyer LEFLEUR lesz, nem tudom a címét...a többi nem oylan jó, sztema John Lock-os rész a leguncsibb (amikor megpróbálja a többieket megdumálni, h menjenek vissza)
2009. márc. 11. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az nekem se tetszett annyira, meg a Desmondos rész se lett olyan jó.
2009. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eddig minden részét láttam, és egyre jobban tetszik. Borzasztó jó!!!! Kár, hogy hetente csak egy részt adnak le.
2009. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom! Nagyon jóóó!! Csak Sawyer kicsit bunkó lett, de sebaj azért még mindenképpen nézd meg!
2009. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem is Sawyer kicsit naon bunko lett!De amugy en egyszeruen imadom a Losot!az osszes evadat!Alig varom mar a6.evadot!

LOST 4EVER!!!!!!!!!

2010. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én is))


és mikortól lehet töltögetni a 6-ot???

2010. jan. 28. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:

csak anyit hogy Saywer mindíg is bunkó volt ***SPOILER*** (nem láttad a 6x16-ot NE OLVASD!!!)

Sawyer a végére ujra visszakapja a 4. évados sebezhető énjét. A 4 jelöltközül (Jacjk Hugo Sawyer (Kate)) jack lesz Jacob utódja....ja és a végét nem tom még van 2-3 rész de szerintem Sawyernek ésate-nek újraössze kéne jönnie!!! olyan szép pár nem? Spoiler vége***

2010. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Katenak (nem visz a billentyűzet mert tiszta kenyérmorzsa alatta és nem vt kedvem kitisztítani...

Bocsi az Offolásért

2010. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!