Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így jártam anyátokkal. Szerint...

Így jártam anyátokkal. Szerintetek összejön a hatodik évad végén Barney és Robin? (újra)

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 19:30
 1/7 haggyámán ***** válasza:
Nem hiszem.
2011. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem.

De 99%-ig biztos vagyok benne, hogy a hatodik évad végén Lily bejelenti hogy terhes.

2011. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
volt már egy olyan rész amibe láthattuk terhesen,tehát ezt én is megerősítem
2011. jan. 19. 20:45
 4/7 anonim válasza:
Én látok rá esélyt.Szerintem már nagyon elhúzták a sorozatot.Én olyan befejezést tudok neki elképzelni, hogy az utolsó részben lesz Ted esküvője, ahol Lili bejelenti, hogy terhes és Barney meg Robin rájön, hogy még mindig szeretik egymást.
2011. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ez tökéletes lenne :)
2011. jan. 19. 21:04
 6/7 anonim válasza:
Barney nem fog összejönni Robinnal. Barney Nora-val fog összeházasodni és Ted az ő esküvőjükön fog találkozni a jövendőbeli feleségével.
2011. júl. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem Barney-ék esküvőjén fog találkozni vele hanem a szobatársával fog járni és közben ismeri meg Barney pedig több mint valószínű, hogy Robinnal jön össze mivel Ted úgy emlegeti, hogy Robin nénétek és a gyerekei két bácsikája az Marsall és Barney, Marsall által pedig Lily lessz a nénjük,Barney által meg Robin.
2012. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!