Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mire érti ezt Bendegúz az...

Mire érti ezt Bendegúz az Indul a bakterházban?

Figyelt kérdés

az Indul a bakterházban van egy jelenet ahol felhozza a banyának hogy "milyen szép sárga". na most gondolkodtam és nem tudok választani 2 lehetőség közül azért mondhatja-e mert :


1. Olyan sárga mint a halott, amivel arra világít rá, hogy meg kéne már "dögölnie"


2. Azért mondja hogy sárga, mert mindig nagyon kevés kaját visz neki. Az irigységre érti hogy szép sárga színe van. (sárga irigység)


2009. febr. 1. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az első verzió. Hiszen hozzáteszi: Tuggya mán mire gondolok...

És a válasz is magáért beszél! Te büdös senkiházi/ganéházi...

Elnézést a pontatlanságért, de most nemjut eszembe melyik is volt. A lényeg banya fordulj föl! :)))))))))

2009. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
42%
sztem a 2.
2009. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1.
2009. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es verzió szerintem.Mert amikor a piócás embernek sorolja a bajokat akkor megemlíti hogy "A banya sárgaságban szenved.."
2009. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akinek tropára ment a mája pl a sok alkoholtól /na jó,mostanság gyógyszerallergia is lehet a háttérben/,annak is sárga a szeme fehérje,talpa, sárgás az arcbőre.Ha így veszem,tütükés az öreglány,azaz alkoholBETEG:D
2011. jan. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!