Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuden a 168....

NłKłK€ kérdése:

Naruto Shippuden a 168. résztől már nem lesz normális rész?

Figyelt kérdés
Elkeztem nézni a Naruto Shippuudent...Mostmár a 194. résznél tartok,de a 168. résztől csak régi visszaemlékezések vannak(fillerek vagy mik)most akkor már nem is lesz normális rész?
2011. jan. 9. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A sorozat a 194. résznél tart. Én a filler óta nem is nézem, majd ha folytatják a sztorit. De elkeserítő ez, mert a mangában már megtámadtál Narutót. A shipuuden meg 220 részes lesz, nem tusom hogy fejezik be annyi idő alatt.
2011. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Én is kíváncsi leszek rá,hogy hogyan fogják befejezni...

2011. jan. 10. 22:54
 3/5 anonim válasza:
MI??? befejezni? Szó sincs jelenleg arról hogy mostanában befejeznék! és a www.naruto-kun.hu-n mindent megtalálsz!
2011. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Először is köszi a válaszod!:)

Tudod, a haverjeim azt mondták,hogy valamikor a fillerek után még lesz egy pár harcolós rész és vége, olyan 220-nál.

És addig már csak 25-26 rész van.Na mind egy,lehet,hogy csak én vagyok félreinfozva.Végül is hallani sok mindent lehet...

Köszi az oldi címet,még ma fel fogok nézni!

2011. jan. 31. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A 197. rész elvileg már nem lesz filler.
2011. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!