Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fullmetal Alchemist anime-be...

A Fullmetal Alchemist anime-ben/mangában mikor kell transzmutációs kört felrajzolniuk az alkimistáknak?

Figyelt kérdés
Mert mindenki tök meglepett, h Edwardnak nincs szüksége körre, de közben mások sem rajzolgatnak szinte soha semmilyen kör pl. harc közben..
2011. jan. 7. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek van kör a kezén, mint kesztyű, vagy cipő, vagy bármi. A lényeg, hogy áramoljon az energia keresztül rajta, amikor csinálnak valamit(csettint pl.)
2011. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ah, értem! Köszi! ^^
2011. jan. 7. 19:17
 3/11 anonim válasza:
Első válaszoló, mennyire értesz az alkímiához?
2011. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Viszont láttam az anime részeit. : D
2011. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kár pedig... :/ xD
2011. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az alkímia majdnem = a kémiával szóval....
2011. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Attól függ történelmi vagy animés alkímiáról beszélünk. A történelmi a kémia elődje, az animés pedig az ükunokája.
2011. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kameko-san ***** válasza:
A kérdésre válaszolva,az animében mindig kell kör.Lehet az a földön,kesztyűn kézen,de a lényeg,hogy legyen.Kivételek ezalol azok,akik elvégezték a humán transzmutációt.Végül is én így tudom(láttam minden részt a bölcsek kövésből meg a testvériségből is,csak jól tudom :D)
2012. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ahogy fölöttem is írták bárhol lehet a kör kesztyűn,földön vagy akár a falon is csak legyen de akkor meg armstrong mért ne használ soha kört?
2013. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok lemaradt az M
2013. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!