Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni online Dr....

Hol tudom megnézni online Dr. House 7. évadját magyarul? Tudtok linkelni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A hetedik évad még most fut Amerikában (a felénél tartanak), ha van online elérhető, az kizárólag angolul lesz. Mire a magyar szinkronos verziót elkezdik itthon adni, addigra általában külföldön már a következő el is indul.
2011. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
magyarul sehol mert még nincs le szinkronizálva amerikában is csak 7s9e lesz de itt feliratosan meg találod [link]
2011. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szia , köszi,hogy írtál! lehet,hogy nem jól emlékszem,... itthon a 6.évad ment utoljára? ezért gondoltam, hogy a neten már fent lehet a következő... vagy nem tudom akkor,melyik ment utoljára... tudsz segiteni?
2011. jan. 6. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
igen a 6.évadal fejezték be
2011. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ami lejött, avi file, nem feliratos, angol, én ilyen szinten sajnos nem értem a nyelvet.... az srt. kiterjesztésű a feliratos?
2011. jan. 6. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:
töltsd le az srt fájlt is és nyisd meg mikor megy a film de ha online akarod nézni azt nem tudom hogy kell bocsi
2011. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
letöltöttem az srt filet is,de nincs olvasó progim hozzá. egy text wievert ajánl hozzá a gép, azt is letöltöttem,de vszinű nem jó,mert kinyitja a szöveget ugyan, de ömlesztve...nem akkor,mikor beszélnek, csak úgy,mint egy dokumentumot:(bakker..... nem tudom a megoldást....bocs a nyavajgásért.
2011. jan. 6. 23:48
 8/10 anonim ***** válasza:
nem haragszok mert te nem nyavajogtal csak kérdeztel és ezért vagyunk itt
2011. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Letöltöd a filmet és az srt-t, ezeket egy mappába helyezed és azonos nevet adsz nekik.

Ha a film HouseS07Ep01.avi, akkor a felirat is HouseS07Ep01.srt legyen, a lényeg az egyező név a kiterjesztés előtt. Ha megvan, nem kell semmit csinálni az srt-vel, a feliratot kezelő lejátszóprogram (VLC, media player classic) automatikusan betölti a film mellé a feliratot is, és egyszerre tudod nézni a részt, hozzá olvasni a feliratot. De ez csak letöltött fájlokkal megy, az online verzióval nem.


A netes verzió pedig sosem előzheti meg a tévéset, mivel a tévé veszi meg a jogot a szinkronizálásra és műsoradásra, így amíg ők el nem készítik a szinkront, és le nem adják a tévében, addig a neten sem lesz megtalálható és letölthető a szinkronos változik, és dvd-n sem adják ki hamarabb.


A sorrend így néz ki: eredeti nyelv -> rá egy napra eredeti nyelv és magyar felirat letölthető -> hónapokkal később (általában) magyar nyelv vagy felirat a tévében -> rá egy napra letölthető magyar nyelvű szinkron az eredeti nyelvű képhez letölthető.

Ez azért előnyös, mert ha cenzúrázzák a magyar verziót, te az eredetit nézed ahol nincs cenzúra, csak arra a jelenetre nem lesz pár másodpercig magyar hang.

2011. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szuperek voltatok! sikerült! köszönöm!
2011. jan. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!