Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Harry...

Mi a véleményetek a Harry Potterben játszó színészekről?

Figyelt kérdés

Nem tetszik, hogy a korukkal variáltak, ezért nem hiteles számomra pl. Piton. Maga a színész nagyon jól alakít, egy igen művészről van szó, de nem így képzeltem, hiszen az első részben szerepe szerint kb 33 éves. Ugyanez Remus. Harry-t játszó színész csapnivaló arcmimikával rendelkezik, Harmione-t játszó csaj is elég gyengén muzsikál. Dumbledore sem hiteles, a régi az az volt, de ez aki most játssza egyáltalán nem dumbledore-os. Ron, Bella, az ikrek, a szüleik, Hagrid, Voldi, őket jól eltalálták. Luna sem ilyen a könyv szerint, bár a kislány jól játszik.

Nektek ki az aki hiteles, és ki aki nem?


2011. jan. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint neked:)
2011. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eslő két részt szerettem a legjobban, abban még a Harry és a Hermione játéka is tetszett. Főleg a Roné, de ő még most is jó :) Nagyjából egyetértek én is azzal, amit írtál, de pl. Piton nekem egyáltalán nem volt furcsa. Az nekem is feltűnt, hogy idpsebbnek néz ki, de hátha csak a sok morcoskodástól :) Dumbledore tényleg sokkal jobb volt az előző. Harryt nem igazán szeretem a későbbi részekben, nagyon látszik rajta, hogy idősebb annál, mint akit játszana.
2011. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett az első Dumbledore, de így visszagondolva, nehéz lett volna elképzelni őt pl. a 6. részben, ami egy sötétebb, mert a színésznek olyan kedves arca van(volt :( )
2011. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emma Watson játéka kb a 4. résztől nem tetszik. Radcliffe játékával nincs bajom, Grint, Felton is (ő főleg a Félvér Hercegben mutatta ezt meg) jól játszanak.

Akiket abszolút eltaláltak az Voldemort, az ikrek, a Weasley házaspár, Hagrid, a Luna-t alakító színésznő, Ginny. És utoljára hagytam, mert ő egy hatalmas színésznő a szememben: Helena Bonham Carter, bármiben láttam eddig, egyre jobban tisztelem, nagyon jó színésznő. Bellatrix szerepére pedig nem találhattak volna jobbat.

Az epilógusban szereplő gyerekek pedig tündériek :).

21/N

2011. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hááát az előttem szólóval nem mindenben értek egyet, abban viszont igen, hogy Emma Watson tényleg elég csapnivaló a 4. résztől kezdve. Valahogy uncsi. (a szinkron erre még rá is erősít) Grint és Felton tényleg jók. Számomra is sokkal "dumbledorosabb" volt az előző színész. Szerintem az öreg másik oldalát is meg tudta volna mutatni, ha jól tudom ő játszott a Gladiátorban is. Ginny az, aki még nem tetszik, olyan...nem is tudom...Fleurrel ugyan ez a helyzet. Gary Oldmant jó színésznek tartom, de az 5. részben számomra nem adta azt a bizonyos könyvbeli Siriust. Alan Rickman viszont tényleg kifogástalan Piton. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan oldja meg a Lilyval kapcsolatos részeket.:) Hagrid is nagyon klassz lett szerintem.
2011. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!