Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted mely filmeket kell...

Szerinted mely filmeket kell mindenkinek megnéznie legalább egyszer?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 17:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Requiem egy álomért
2010. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

DILISEK VACSORÁJA


-a film címe nagyon rossz, de kijelentem hogy MINDENIDŐK LEGJOBB VÍGJÁTÉKA

2010. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Keith


Arc/Powder (végig bőgtem)

2010. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Keresztapa 12(3), Gyűrűk ura 123, Sebhelyesarcú, Szemtől szemben, Amadeus, Remény rabjai, Schindler listája, Száll a kakukk fészkére, Star wars 456, Amélie csodálatos élete , Fel!, Shrek, Donnie Darko, Brian élete, Forrest Gump, Requiem egy álomért. ÁÁ, és Egy asszony illata is:)

Nem tudom, szerintem ezek például ilyen kult filmek:))


Magyarok közül: Csapd le csacsi, Indul a bakterház, 6:3, avagy játszd újra tutti, István, a király, Abigél, Tüskevár, Tenkes kapitánya.


Elfogultan(ezeken kívül) ezeket nézetném még meg mindenkivel:

Jöttünk, láttunk, visszamennénk 1-2, Bridget Jones 1-2(na jó, a pasikkal nem feltétlenül:), Stigmata, Kánikulai délután, Sherlock Holmes, Jesse James meggyilkolása..., Shrek, Charlie és a csokigyár, Nap, széna trilógia, Mindenki megvan, Hacsi, Az árva, Ha eljön Joe Black stb.

2010. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Star Wars

A Gyűrűk Ura

Mátrix

Eredet

2011. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!