Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lesz Sam a Glee-ben...

Hogyan lesz Sam a Glee-ben Kurt pasija? O_O

Figyelt kérdés
Mert mindenhol az van, hogy ők ketten fognak összejönni, meg hogy népszerű és erős pár lesznek, vagy mi, interjúban is ezt mondják meg mindenhol. De hogyan, ha egyszer Sam most Quinnel van (fogadalmi gyűrű meg mittomén), és kb. csőhetero? O_O xD
2010. dec. 27. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem olvastam sehol ilyet... :/ Bár csak néha olvasom vissza a híreket, mikor épp eszembe jut, de most emiatt felmentem az egyik Glee-s oldalra és ott rögtön az első helyen az alábbi hír fogadott:


Kurt végre megtalálja a szerelmet Blaine mellett a Valentin napi részben? Elképzelhető. A hó eleji külső forgatási helyszínen Robin Thicke dalának, a When I Get You Alone-nak a felvételei zajlottak, amikor Blaine arra készül, hogy szerelmet valljon.

"Lehet, hogy továbbfejlődik a kapcsolatuk." - cseppentette el a kis morzsát Chris.


Amúgy pedig ha már behozták Blaine karakterét, akkor nem hiszem, hogy Sam-el akarnák összehozni... :/

2010. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én eddig nagyon sok ilyet olvastam. pl.:

[link]

[link]


meg olyat is nyilatkozott vmelyik csaj, hogy "Kurt pasija egy szőke, "csókolni való" szájú srác lesz, aki egy csapatban játszik Finnel. Nos, ez Sam.


Hát, nem tudom. Köszi a választ :)))

Amúgy én örülnék, ha Sammel jönne össze ^o^ *szurkol*

2010. dec. 27. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem ezekből az jött le, hogy csak találgatnak. Nem vagyok jó angolos, de kb. mindegyik találgat, meg spekulál. Ráadásul a tv.com-os interjú júliusi, a 2. évad meg nemrég startolt. És Jenna pedig ezt mondta: "I think we all do,". Vagyis gondolkozik rajta, hogy mit csináltak. És a sorozat eddigi alakulásával nem hiszem, hogy Sam Kurt pasija lesz majd. :/
2010. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!