Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyilkos Elmékben JJ-nek mi...

A Gyilkos Elmékben JJ-nek mi a dolga?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 11:21
1 2
 11/12 AlexBlake válasza:
Komunikációs kordinátor, de késöbb profilozó lesz
2014. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kommunikációs koordinátor, először ő tartotta a kapcsolatot a sajtóval, az áldozat családjával, a telefonálgatós ügyeket is ő intézte, valamint ő válogatta át az ügyeket is (amik nem voltak olyan hű de fontosak, hogy telefonos értesítést kapjanak róla). Az én véleményem szerint egy kommunikáció-média szak alap, de jogot sem árt tanulni. A miskolci egyetemen van szociológia szak, ahonnan tovább lehet tanulni ugyanezt mesterképzésben, utána pedig szakosodni lehet szociális menedzsmentre, ami nagyjából olyasmit takar, amit JJ csinál, de mivel az FBI-nál dolgozik, nem olyan könnyű. A miskolci egyetemen a szociológia alapszak elvégzése után lehetőség van továbbtanulni ugyanazt, majd ezek után jogi karon mesterképzésen kriminológiát tanulni, amihez jár alap jogi képzés, egy kis pszichológia, stb. Olyan képzett, mint JJ a sorozatban, nem hiszem, hogy ezektől lehetsz, de itt Magyarországon megteszi ez is, itt nincsenek olyan nagyon súlyos esetek, mint Amerikában. Én is célba vettem ezt az egészet, ha a pszichiáter dolog nem jönne össze, de szívem szerint kimennék Amerikába, hogy ott tanuljak profilozónak, az angol tudás megvan hozzá, csak pénz kéne:/

Kicsit kései válasz, de remélem erre téved még valaki, akinek hasznos lehet.

2018. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!