Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amelie csodálatos élete c....

Amelie csodálatos élete c. film mit váltott ki belőletek? Esetleg kedvenc jelenet? Vagy mi az ami éppen nem tetszett benne és miért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez a film az élet szépségeiről,a sorsról és a szerelemről szól.Belőlem jóleső borzongást váltott ki,na meg vágyakozást is. (de azt kiből nem? :))

Kedvenc jelenetem,amikor a fiút felcsalja a lány ahhoz a távcsőhöz. (a kis kék nyilak,meg a fotók,a szobor,nagyon ötletes az egész)

2009. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekemis az a jelenet tetszik a legjobban, az annyira megfogott. Még ezerszer megtudnám nézni. Volt aki aztmondta, h elmebeteg film, de nekem nagyon tetszett. Pont az a jó, h nem a megszokott, nemlehetett tudni, h miután mijön. :D
2009. febr. 16. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
tökéletes film, minden képkocka aranyat ér, belőlem is hasonló érzéseket váltott ki
2009. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D
2009. dec. 3. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár jó film is lehetne, de valami nekem igencsak hiányzik belőle. Talán az zavar, hogy az egész egy mese. Egy szép mese, semmi több. Ábrázol egy varázslatos világot, de a valóság nem ilyen. Nagyon nem. A vége az a jellegzetes happy-end: és a királyfi és királylány boldogan éltek, amíg meg nem haltak... Amúgy a csaj hogy szerethetett már bele egy olyan fiúba akit nem is ismert? Egy elképzelt karakterbe szeretett bele, a szerelembe szeretett bele nem?


Szóval jó film lehetne, de nekem valami nagyon, nagyon hiányzik belőle. Talán az, hogy a mese szintjénél több mondanivalója is legyen.

2010. dec. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pompás filmélmény. Bármikor megtekintem. Aki nem érti, az nem is fogja. Aprólékossága csodálatos. Lenyűgöz a mai napig.
máj. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább 10x láttam már. Az egyik legjobb film, amit eddig megnéztem.
máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A film zenéje, képi világa, a színészek, a történet, a rendezés, a hangulata örökre megérintett. (Még az esküvőnk bevonuló zenéje is Amelire ment.)
máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem fogott meg a film. A történet sem.
máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem sem mozgatott meg.
máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!