Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudna írni valaki egy jó...

Tudna írni valaki egy jó horror filmet amiben nem nagyon darabolják az embereket?

Figyelt kérdés
Remélem értitek aza alényeg hogy egy jó ijesztő horrolfilm kellene amiben pl. van egy két szörny amik persze gyilkolászák az embereket de nem arról szól hogy egy fickó összefogdosa az embereket az utcán és utána meg arról szól csak hogy hogy darabolja fel. :D
2009. jan. 21. 12:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én meg félős fajta vagyokXDDe nem tudom valamiért "késztetést" érzek hogy horror filmet nézzek:D
2009. jan. 21. 17:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én spec imádom a horrorokat, és ami nagy hatással volt rám, az a Darkness, A sötétség háza. Az valami űber befosatós film!

Más, nem darabolós horrorok: They (Ők), A halál alagútja, Hideg csontok. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de a Darkness-t, azt ajánlom!

2009. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A balta
2009. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az átok! a kör! a kaptár!!!!

naon jóók!

2009. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fűrész! Ugyan kaszabolnak benne de melyik filmben nem?
2010. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!