Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hősök c. sorozatban mi...

A Hősök c. sorozatban mi Kaito Nakamura képessége?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
időutázás, helyváltaztatás féleség
2010. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az Hiro Nakamura te majom...
2010. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Összetett képessége van: Fel tudja erősíteni mások képességét, nagy mennyiségű elektromos energiát képes kibocsátani, és ezt az energiát védekezésre is tudja használni. Eközben a kézfejeiből rózsaszín-piros villámok távoznak.

[link]


- spoiler -

az elsőt úgy alkalmazta, hogy Hiro képessége gyenge volt, de az általa átadott energiával sikerült teleportálni mielőtt elkapták őket (diliházból való szökés)

A másodikat elektrosokként alkalmazta, amitől Hiro emlékezete visszatért.

A képességet a harmadik évad végén kapja, amikor Hiro után akar menni, és ehhez szüksége van szuper képességre. Azt hiszi hogy ha kimondja hogy mi akar lenni, azzá fog válni. Hiro képességét akarja megszerezni hogy ő is tudjon az időben ugrálni, végül nem azt kapja.

2010. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az offért,de az első évadot néztem végig,és arra lennék kíváncsi,hogy Niki(Jessica),hogy lett valaki más?És mióta van képessége?Mi lett a fiával?
2010. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a harmadik évadra gondolsz (mert azt most adja szinkronosan a tv), akkor Tracy Strauss az ikertestvére Niki/Jessica Sandersnek (azaz nem a szereplő változott meg és kapott más képességet, hanem más a személy). Elvásztották őket, ezért nem is együtt nevelkedtek, más a nevük is. Mivel Niki/Jessica és Tracy egypetéjű ikrek, ezért ugyanúgy néznek ki, és ugyanaz a színésznő (Ali Larter) játssza el mindhárom szerepet. Történetileg a Sanders-szál az első két évadban van jelen, a harmadik-negyedik évadban pedig Tracy Strauss életét lehet követni.
2010. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:45-ös vagyok, elnéztem. Ando-t írtam le Kaito helyett. Kaito Nakamurának nincs képessége, vagy ha voltak is rá utalások akkor nem ismert.

A négytagú családból csak két embernek van képessége: az anya, Ishi gyógyító - feltámasztja a halottakat. A fia, Hiro időutazó. Hiro lánytestvérének, Kimikonak nincs képessége. Apjuknak, Kaitonak sincs sehol feltüntetve hogy lenne.

2010. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 13. 21:38
 8/8 anonim válasza:
Rólam van szó? :D
2012. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!