Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a címe,...

Mi annak a filmnek a címe, ami egy számítógépes játékról szól?

Figyelt kérdés
Egy fiatal srác felmegy vmi oldalra, ott elkezd egy játékot, de az egész tök valósághű - kicsit félelmetes. Az egész film olyan, mint ha tényleg megtörténne a gyerekkel, aztán a végén kiderül, hogy tényleg csak játék volt. Azt hittem ez a félelem.com, de nem az. Valaki???
2009. jan. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem van egy tippem, de nem biztos, hogy ezt keresed... A címe: Ezt éld túl!

[link]

2009. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudom, erre gondolsz-e, amit mindjárt belinkelek, A 13. emelet a címe. Ez inkább a virtuális valóságokról szól, elég bonyolult cselekményű, és kissé unalmas. Most belegondolva valószínűleg nem ezt keresed, de ha érdekel a téma, ezt is megnézheted.

[link]

-Macska-

2009. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, de sajnos nem ezekre gondoltam. Minden esetre mendegyik felkeltette az érdeklődésemet, úgyhogy megszerzem!

Amúgy amire én gondolok, kb. 10-12 éve ment a tv-ben.

Esetleg még tippek?

2009. jan. 19. 16:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megtatláltam, a címe: Agyrém.
2009. jan. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!