Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a jó a Camp Rock-ban?

Mi a jó a Camp Rock-ban?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam, de szerintem nincs semmi mondanivalója... vagyis, vállald önmagad, stb. Minden ilyen "musical" erről szól, de ez az általánosnál is rosszabb...

Hja, és egy rendes rock szám nincs benne, de ne zavarjon senki..^^


2009. jan. 18. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint ami a többi tinifilmben. Extra újdonság nincs, aztán vagy tetszik az embernek vagy nem.

Rendes rock szám? Nincs is benne rock.. :D

2009. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát éppen ezért nem értem miért Camp Rock a címe.. Miért nem Camp pop vagy Camp zenéneknemnevezhetőszar?XD
2009. jan. 18. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
camp shit:)
2009. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg egy f.s az egész. Nekem meg azt mondják hogy hasonlítok arra a csajszira aki szerepel benne. Megfojtanám őket olyankor. Se.ggfejek.


A Rockhoz meg tényleg nem is hasonlítható, de az egész jonasbrothers ilyen amugy.

2009. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tettszett.........nem tudom miért.Csak úgy.És a JoBro pop rockot játszik.....
2009. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a jó benne??

Semmi.

Fos az egész -.-"

Legalább lenne benne rock zene

2011. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!