Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film az, amelyikben a...

Falanoke kérdése:

Melyik film az, amelyikben a két főszereplő: egy vak nő és egy vöröshajú, ír férfi?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam ezt a filmet, de egy jelenet megmaradt bennem, ennyi az össz info, amire emlékszem belőle: egy szerelmespár, átölelik egymást, a nő vak, ezért szomorú, mert nem látja a kedvese arcát. A férfi... talán vörös hajú, talán ír, talán egyik sem. Sajnos ennyire emlékszem, viszont aki látta ezt a filmet, annak gondolom beugrik a jelenet. Előre is köszönöm!
2010. nov. 30. 00:38
 1/4 anonim válasza:
Nem a Mesmer az? Alan Rickman játszik benne.
2010. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik mint egy gagyi vicc eleje :D
2010. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszra: igen, erre is ráillik a (tudom, nagyon terjedelmes) leírás, de nem ez az. Az a film a jelenben játszódott, mármint a kilencvenes évek jelenében. Azért köszönöm a tippet!


A második válaszra: tudom, hogy nevetségesen hagzik, de csak egy benyomás, egy érzés maradt meg bennem az egész jelenetből, kb tíz éves fejjel láttam és nagyon kíváncsi vagyok, milyen az egész film, és most milyen lenne megnézni ezt a jelenetet...

2010. dec. 1. 11:57
 4/4 anonim válasza:
Szia. Én is ezt a filmet keresem évek óta. Megtaláltam, de sajnos nincs fent a neten. A vak tanú, Jag Mundhra rendezte. Én amikor láttam, nem mertem kikelni az ágyból :) - ha az amire gondolok. Egy vak nő egy gyilkosság szemtanúja, a tettes meg akarja ölni, a nő felismeri az illatáról (a gyilkosnak kórház "szaga" van) - sok idegfeszítő jelenet van a filmben. És a te jeleneted is benne lehet, mert 2 rendőr őrzi a nőt, aki az egyikbe beleszeret.
2023. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!