Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fontos! (Segíts kérlek)! (? )

Fontos! (Segíts kérlek)! (? )

Figyelt kérdés

Aki látta a mai Glee-t az írjon. A kérdésem az lenne,hogy a mai glee-be(2010.Nov.27) kettő dal is elhangzott aminek nem tudom,hogy mi a címe.

Az első: Rachel egy fiúval énekelte azt hiszem Halo volt a szám címe csak nem tudom ki énekli(valóban) és így mindig Beyoce-t dobja ki.

A másik: Amikor Fin szakít Rachel-el és után énekli(Rachel) " menj el a pokolba"(Szakítós dal).

Kérle segítsetek!

Előre is köszönöm!:))


2010. nov. 27. 18:33
 1/8 anonim válasza:
2010. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyonköszönöm! de a poklosra nem a high way to hall-t értettem:) hanem Rachel énekli Finn-nek ,mert dühös rá,hogy elhagyta! az volt benne,hogy menj el a pokolba..vagy ilyesmi! de azért köszönöm:))!!:)))
2010. nov. 27. 19:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj csak most nézem,hogy a 3. válaszoló elküldte a "poklosat":) amire gondoltam..azt esetleg nemtudod,hogy mi a dal eredeti címe? köszönöm sokat segítettél!:)
2010. nov. 27. 19:05
 6/8 A kérdező kommentje:
uristen de bolond vagyok most nézem,hogy oda van írva a címe! köszönöm csak most annyira boldog vagyok! azt se tudom hova nézzek! köszönöm!!:)
2010. nov. 27. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

szívesen. ha bármi kell szólj, úgymond glee fan vagyok...:D én már a 2. évadot nézem :P

3. voltam:)

2010. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm!! majd írok még ide ha valami érdekel!! :P sőt felpontozlak!!
2010. nov. 28. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!