Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudná nekem írni valaki...

Le tudná nekem írni valaki hogy mit mond Forrest Gump mikor Jenny sírjánál áll?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék ha valaki leírná, mert mindenhol kerestem és nem találom, a film meg nincs meg...

Nagyon fontos lenne!


2009. jan. 15. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szombat reggelen haltál meg. itt csináltam neked helyet a mi fánk alatt. És azt a házat, az apád házát belegyalultattam a földbe. Mama azt szokta mondani a halál is csak az élet része. Bárcsak ne volna az. A kicsi Forrest most is nagyon jól tanul. Nemsokára megint járni fog az iskolába. Én csinálok neki reggelit ebédet és vacsorát. Arra is vigyázok, hogy megfésülködjön és fogat mosson minden reggel. Lelkesen tanítom ping pongozni. Nagyon jól játszik. Rengeteget horgászunk. És minden este könyvet olvasunk, olyan okos gyerek Jenny ...:(:(:(

Nagyon büszke lennél rá... Én az vagyok..

Tessék.. most írt neked egy levelet, és azt mondta, hogy nem olvashatom fel. Nem tehetem meg, ezért csak itthagyom most neked.

Jenny én .. én nem tudom, hogy mamának volt e igaza vagy pedig Dan hadnagynak ... komolyan nem tudom hogy van e mindegyikünknek rendeltetése vagy csak úgy ide oda sodor minket a véletlen mint a szél...de én azt hiszem mind a kettő igaz. Talán mind a kettő megtörténik velünk egyszerre..

Nagyon hiányzol Jenny ...

Ha szükséged lenne valamire mindig a közelben leszek.

2009. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi!
2009. jan. 15. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen, nincs mit.:)
2009. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
hát te egy atom fizikus vagy!!!
2009. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ahogy olvasom, sírok

imádom ezt a filmet

tökéletes minden másodperce

2010. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!