Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen "hűha" filmeket tudtok?

Milyen "hűha" filmeket tudtok?

Figyelt kérdés
Szóval, szeretném ha mondanátok nekem "hűha" (vagy ahogy barátnőmmel mondjuk "b@zdmeg!") filmeket. öhm... így nem tudom leírni hogy mit is takar ez, példákat annál inkább, mint pl.: A doboz, Harcosok klubja, Deja vu... stb. Remélem értitek hogy miért "b@zdmeg!" filmek... mert olyan történik benne amire nem számítanál... ah, de nehéz megfogalmazni xD nah jó, én megpróbáltam. Várom és előre köszönöm a válaszokat. :)
2010. nov. 19. 16:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A Pillangóhatást már régóta meg akartam nézni, és szerencsémre megtaláltam youtube-on feliratosan úgyhogy már meg is néztem. :) Nagyon jó film volt, vérbeli "b@zdmeg!" (vagy szebben) "hűha" film! :D

De láttam hogy van már második része is. Nem tudom... az is olyan jó mint az első? Esetleg aki látta szívesen elolvasnám a véleményét. :)

2010. nov. 19. 23:46
 12/21 A kérdező kommentje:

16:55

Örülök hogy értetted mit akarok kinyögni. xD Hát, mostmár kedvedre válogathatsz. Megnéztem már párnak a trailer-ét és elég sok jó filmet látok itt felsorolva. :)

2010. nov. 19. 23:51
 13/21 anonim válasza:

A Gépész -kicsit vontatott de a végén lesz hűha

Időbűnök -ugyanúgy....

Megérzés -sandra bullock ellenére ez is 1olyan film,h....

2010. nov. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A Pillangó-hatás-nak van harmadik része is,azt nem láttam csak a másodikat.

A második rész elég gyengére sikeredet.

2010. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jótanácsot, a Pillangóhatás 2. és 3. részét már nem nézed meg, vérgyenge, port.hu-n is lehúzták a pontszámát. Tipikus húzzunk le még egy bört esete.
2010. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, a Megérzés is nagyon „hűha” film. Sandra Bullock nekem is sandított benne, de végül kellemesen csalódtam. Amúgy ha már Sandra Bullock-nál járunk szerintetek a Ház a tónál című filmje is „hűha”? Eszembe jutott, és most nem tudom hova tenni, mert érdekes volt, de még se olyan izgalmas. Szerintetek?
2010. nov. 20. 12:00
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért kérdeztem hogy milyen a 2. (és most már a 3.) része, mert láttam már olyan filmet melynek a folytatása nem nyűgözött le, és feleslegesen nem szeretném megnézni. :)
2010. nov. 20. 12:01
 18/21 A kérdező kommentje:
úgyhogy köszönöm a válaszotokat. :) (ez lemaradt)
2010. nov. 20. 12:05
 19/21 anonim ***** válasza:

Hívatlan vendég

Vadidegen

Gothika

2010. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az Oldboy-ban van ilyen.A Mártírok is ilyesmi,de az inkább már egy gyomorszájon vágás,viszont a film 20 percenként műfajt vált,uh érdekes.Aztán van még a Grotesque,de az már inkább a-na b@zdmeg kategória-.

Az Elrabolva családi vacsorajelenete is eléggé b@zdmeg.

2010. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!